Справа № 3- 395/09
П О С Т А Н О В А
і м е н е м У к р а ї н и
20 березня 2009 року місто Любомль
Суддя Любомльського районного суду Волинської області М.І.Пешков, розглянувши матеріали, що надійшли з взводу ДПС № 3 ДАІ для ОДДЗ УДАІ УМВСУ у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 122 КУпАП
ОСОБА_1, 08.02.1957
року народження, громадянина України,
жителя ІНФОРМАЦІЯ_1
встановив:
21.02.2009 року під час несення служби з 9 по 21 години на а/д Т-03-12 в м. Любомль інспектором ДПС було складено рапорт про те, що записуючим приладом «Візир» № 0812346 було зафіксовано перевищення швидкості водієм автомобіля «Мерседес», державний номер НОМЕР_1 в населеному пункті більш як на 50 км/год.
Дослідження направлених у суд матеріалів приводить до висновку про наявність підстав для їх повернення для доопрацювання та усунення недоліків.
Згідно із ч. 6 ст. 258 КУпАП у разі виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Копії постанови у справі про адміністративне правопорушення та матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, надсилаються особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, протягом трьох днів з дня винесення такої постанови.
До справи про адміністративне правопорушення, не додані копії усіх матеріалів, крім того з фототаблиці не вбачається ознак, які б стверджували на переміщення автомобіля в населеному пункті та відповідного обмеження швидкості 60 км/год.
Вивчивши в порядку підготовки до розгляду справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 встановлено, що при складанні матеріалів допущені недоліки, які вказані в описовій частині, без усунення яких справа не може розглядатись у суді.
Враховуючи вищевикладене, к еруючись ст.ст. 278 КУпАП,
постановив:
Матеріали справи № 3-395/09 про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 повернути командиру взводу ДПС № 3 для усунення недоліків.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку в десятиденний строк з часу її проголошення до апеляційного суду Волинської області через Любомльський районний суд.
Суддя Любомльського районного суду
Волинської області ОСОБА_2