СПРАВА № 3 - 6/08
ПОСТАНОВА
14 січня 2008 року Суддя Пiдволочиського районного суду Тернопільської області
Довгунь І.М., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від ВДАІ Підволочиського району УДАІ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, працюючого водієм КСГП "Зоря", який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,-
за ч.2 ст.122 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
11 грудня 2007 року о 16.30 годині в м. Тернополі по вул. Злуки, гр. ОСОБА_2, керуючи транспортним засобом марки "ГАЗ-3531" державний реєстраційний номерний знак НОМЕР_1, здійснив рух в зоні дії дорожнього знаку "Рух вантажних автомобілів заборонений", чим порушив п. 3.3 д. 1 Правил дорожнього руху України.
В судове засідання правопорушник не з'явився. Про день і час розгляду матеріалів був повідомлений судом своєчасно. Причини неявки не повідомив.
Вина гр. ОСОБА_2 у вчиненні правопорушення, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 063060 від 11.12.2007 p., іншими матеріалами справи.
Дії гр. ОСОБА_2 слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 122 КпАП України, так як він, керуючи транспортним засобом, порушив вимогу дорожнього знаку "Рух вантажних автомобілів заборонений".
Обираючи вид та розмір стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, те, що він раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, тому вважає, що гр. ОСОБА_2 слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.122 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення - 8 (вісім) гривень 50 копійок штрафу в дохід держави.
Постанова оскарженню не підлягає, виконується негайно.