Судове рішення #5791199

                                                                                                                            Справа 3-616\2009 р.

ПОСТАНОВА

“25” серпня   2009 року.

 Суддя Чигиринського районного суду Черкаської області Совгира І.В. розглянувши матеріали, які надійшли з Чигиринського РВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1 пенсіонера, за ст. 174 Кодексу України про адміністративні правопорушення;    

ВСТАНОВИВ:

    Відносно ОСОБА_1  було складено адміністративний протокол про те, що він 17 серпня  2009 року в с. Іванівка Чигиринського району близько 11 год. 00 хв. зробив один постріл  на подвір»ї ОСОБА_2,  чим порушив правила поводження з мисливською зброєю в населених пунктах.

    ОСОБА_1  пояснив, що  17 серпня  2009 року в с. Іванівка Чигиринського району близько 11 год. 00 хв. зробив один постріл  на подвір»ї свого сусіда  по його проханню та вбив кота, що крав курчат. В скоєному щиро розкаюється.

Вислухавши пояснення ОСОБА_1,  вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що винність порушника знайшла своє підтвердження, та вбачаю в його діях ознаки порушення правил поводження з мисливською зброєю в населених пунктах, за що передбачена відповідальність за ст.174 КУпАП.

Враховуючи викладені обставини, особу порушника, скоєне ним, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1  стягнення у вигляді штрафу, без  конфіскації зброї і  бойових припасів.

    На підставі викладеного та керуючись ст. 174, ст.ст. 283,284  КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

    Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення  у вигляді штрафу у розмірі ста сімдесяти гривень, без  конфіскації зброї і  бойових припасів.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області протягом десяти днів з дня її винесення.

           Суддя

                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація