Справа № 1-49
2009 р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 липня 2009 року Зачепилівський районний суд Харківської області
в складі : головуючого – судді Яценко Є.І.,
при секретарі – Гагаріній С.А.,
з участю прокурора – Телєгіна Є.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Зачепилівського районного
суду Харківської області кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1, 24 .09. ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, розлученого, не працюючого, раніше не судимого, в скоєнні злочину передбаченого ст.. 185 ч.3 КК України,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 03.06.2009 року близько 23 год., перебуваючи в стані алкогольного сп”яніння, діючи умисно, з корисливих спонукань, з метою скоєння крадіжки шляхом перелізання, проник в господарську споруду домоволодіння ОСОБА_2, розташованої в с. Червоноармійське Зачепилівського району Харківської області, звідки таємно викрав двох поросят, вартістю, згідно висновку товарознавчої експертизи 1265 грн., з викраденим з місця події зник, розпорядившись ним на власний розсуд, чим завдав ОСОБА_2 матеріальних збитків на вказану суму.
Будучи допитаним в судовому засіданні в якості підсудного ОСОБА_1 свою вину в скоєнні злочину визнав повністю, щиро розкаявся в скоєному та підтвердив, що скоїв злочин при вищевказаних обставинах. Додав, що збиток завданий злочином він повністю відшкодував потерпілій та попрохав у неї вибачення.
Відповідно до ст.. 299 КПК України та приймаючи до уваги повне визнання ОСОБА_1 також те, що він не піддає сумніву фактичні обставини справи, викладені в обвинувальному висновку, правильно розуміє зміст цих обставин, у суду не виникає сумніву в добровільності та істинності позиції підсудного, його вина є доведеною, суд, з урахуванням думки учасників процесу, вважає, що у подальшому дослідженні доказів по справі, отриманих під час досудового слідства, не має потреби.
Суд вважає, що вина підсудного ОСОБА_1 в інкримінуємому йому злочині доказана повністю і його дії слід кваліфікувати за ст. 185 ч. 3 КК України – крадіжка, тобто таємне викрадення чужого майна поєднане з проникненням в приміщення.
При призначенні міри покарання суд враховує тяжкість скоєного злочину, фактичні обставини справи, особу підсудного, раніше не судимого, який за місцем проживання характеризується посередньо, не працюючого, розлученого, пом’якшуючі вину обставини – щире каяття, добровільне відшкодування завданих збитків; обтяжуючі вину обставини – вчинення злочину в стані алкогольного сп”яніння.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що виправлення та перевиховання підсудного ОСОБА_1 можливе без ізоляції від суспільства .
Цивільний позов по справі не заявлено.
Речових доказів та судових витрат по справі не має.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, СУД, -
ОСОБА_3 :
ОСОБА_1 визнати винним за ст. 185 ч. 3 КК України і призначити йому покарання за ст. 185 ч. 3 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі .
Застосувавши ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбуття покарання з випробувальним строком на 1 рік.
В силу ст. 76 ч.4 КК України зобов’язати засудженого ОСОБА_1 періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до набрання вироком чинності залишити підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений або внесено подання прокурора протягом 15 діб з моменту його проголошення, в кримінальну палату апеляційного суду Харківської області через Зачепилівський районний суд.
Головуючий