№ 2-а-809/2009р
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 липня 2009 року Золочівський районний суд Харківської області у складі: головуючого - судді Юревича В.В.
при секретарі Дроботової В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Золочів адміністративну справу за позовом Золочівського РВ ГУМВС України в Харківській області до ОСОБА_1 про примусове видворення з України, -
ВСТАНОВИВ:
Золочівський РВ ГУМВС України в Харківській області звернувся до суду з позовом до громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 про його примусове видворення з України. Представник позивача пояснила, що громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, прибув на територію України 21.09.2008 року через КПП «Тополі» в приватних справах, але в подальшому не оформляв відповідних документів на реєстрацію. Після закінчення строку дії міграційної картки громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 з питань оформлення реєстрації в УГІРФО ГУМВС України в Харківській області ніколи не звертався, територію України не залишив. 14.11.2008 року відносно громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 УГІРФО ГУМВС України в Харківській області прийнято рішення про видворення за межі держави з забороною виїзду строком на 6 місяців, але в зазначений термін він територію держави не залишив. 28.07.2009 року він був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП у зв*язку з несвоєчасним продовженням терміну перебування. Близьких родичів - громадян України, відповідач не має, всі його родичі проживають в ОСОБА_2 ОСОБА_3. В зв’язку з тим, що громадянин ОСОБА_3 ОСОБА_1 перебуває на території України на нелегальному стані, позивач просить суд дати дозвіл на затримання та примусове видворення відповідача за межі України.
В судовому засіданні відповідач позов визнав в повному обсязі, так як бажає повернутися на Батьківщину, про що надав суду письмову заяву.
Суд, заслухавши пояснення сторін, розглянувши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, прибув на територію України 21.09.2008 року через КПП «Тополі» у приватних справах. Близьких родичів громадян України не має.
На теперішній час постійного місця мешкання не має, матеріально не забезпечений, грошей на придбання квитка до ОСОБА_2 ОСОБА_3 не має.
Після закінчення строку дії міграційної картки громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 з питань оформлення реєстрації в УГІРФО ГУМВС України в Харківській області ніколи не звертався, територію України не залишив.
14.11.2008 року відносно громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 УГІРФО ГУМВС України в Харківській області прийнято рішення про видворення його за межі держави з забороною виїзду строком на 6 місяців. Термін перебування було обмежено до 05.11.2008 року, але в зазначений термін ОСОБА_1 територію держави не залишив.
Золочівським районним судом Харківської області від 28.07.2009 року ОСОБА_1 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 203 ч. 1 КУпАП.
Згідно положень ст. 32 Закону України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” - орган внутрішніх справ може примусово видворити з України іноземця або особу без громадянства тільки на підставі постанови адміністративного суду.
В зв’язку з тим, що громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1 в зазначений термін територію України не залишив, ухилявся від виїзду і перебував на території України на нелегальному стані, вищезазначений іноземець підлягає видворенню в примусовому порядку за межі України з подальшою забороною в’їзду.
Відповідно до ч.2 ст.256 КАСУ суд, який прийняв постанову може звернути до негайного виконання постанову про примусове видворення іноземця чи особи без громадянства.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 17, 69, 159 - 163, 256 КАСУ, ст. 32 Закону України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, Постанови Кабінету Міністрів України „Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду і транзитного проїзду через її територію”, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позов Золочівського РВ ГУМВС України в Харківській області – задовольнити.
Громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, видворити з України в примусовому порядку.
Громадянину ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, заборонити в’їзд на територію України строком на 5 років.
Постанову звернути до негайного виконання.
Постанова може бути оскаржена повністю або частково до адміністративного суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її проголошення шляхом подання заяви про апеляційне оскарження через Золочівський районний суд Харківської області з наступним поданням протягом двадцяти днів апеляційної скарги з одночасним направленням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції або шляхом подачі апеляційної скарги у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий: