ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 2а-5137/09/1370
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
02 вересня 2009 року м. Львів
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Хома О.П., перевіривши матеріали адміністративного позову Прокурора м. Стрия в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області до Державного підприємства Міністерства оборони України «Західвійськбуд» про стягнення податкової заборгованості,
в с т а н о в и в :
Прокурор м. Стрия в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області звернувся з вищезазначеним адміністративним позовом у Львівський окружний адміністративний суд.
Ухвалою від 12.08.2009 року позовну заяву залишено без руху і надано строк до 31 серпня 2009 року для усунення недоліків.
Позивач вимоги ухвали суду від 12.08.2009 року не виконав, у наданий судом строк не усунув недоліки. У зв'язку з цим позовна заява та додані до неї матеріали підлягають поверненню позивачу згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України.
Керуючись ст. ст. 106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
Позовну заяву Прокурора м. Стрия в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області до Державного підприємства Міністерства оборони України «Західвійськбуд» про стягнення податкової заборгованості повернути позивачу.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом десяти днів після подачі заяви на апеляційне оскарження, яка подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Ухвала суду набирає законної сили в строк та в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Суддя ХОМА О.П.