Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #57757625

Справа № 141/872/16-ц


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 серпня 2016 року смт. Оратів

Суддя Оратівського районного суду Круглик В.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення, -

                                                       В С Т А Н О В И В:

  До Оратівського районного суду Вінницької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення.

 Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити:1) найменування суду, до якого подається заява; 2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову щодо вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору. Якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

Як вбачається з позовної  заяви, вона підлягає залишенню без руху, оскільки подана без додержання вимог, викладених у ч.5 ст. 119 ЦПК України, так як не містить документ, що підтверджує сплату судового збору.

Відповідно п.5 ч. 1  ст. 4 Закону України “Про судовий збір”  від 08.07.2011 року, який діє в новій редакції з 01.09.2015 року, розмір ставки судового збору за подання до суду позовної заяви про відшкодування моральної шкоди 1,5 відсотки ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

 За таких обставин, враховуючи, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України, суд вважає за необхідне залишити її   без руху, надавши позивачу   строк для усунення недоліків.  

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 119- 121, 208, 209, 210 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення - залишити без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

         У разі невиконання вимог закону позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

СУДДЯ:


  • Номер: 2/141/339/16
  • Опис: відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої вчиненням кримінального правопорушення
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 141/872/16-ц
  • Суд: Оратівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Круглик В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.08.2016
  • Дата етапу: 08.09.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація