Справа №3-535/2009р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 липня 2009 року Суддя Рожищенського районного суду Матвійчук Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ ( по обслуговуванню м.Рожище та району) АТІ ВДАІ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,
- за вчинення правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
7 червня 2009 року о 22 год 05 хв. ОСОБА_1 керував мопедом марки Зондер в смт.Голоби Ковельського району перебуваючи в стані алкогольного сп"яніння, чим порушив п.2.9 «а» Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, суду пояснив, що 7 червня 2009 року в смт.Голоби Ковельського району керував мопедом марки Зондер в стані алкогольного сп»яніння.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що своїми навмисними діями, направленими на керування транспортним засобом в стані алкогольного сп»яніння ОСОБА_1 вчинив правопорушення передбачене ст.130 ч.1 КУпАП.
По місцю проживання ОСОБА_1 характеризується позитивно (а.с.5).
Згідно висновку МСЕК ОСОБА_1 є інвалідом II групи (а.с.7).
Враховуючи вищевикладені обставини справи, особу правопорушника та наслідки вчиненого, приходжу до висновку, що адміністративне стягнення відносно ОСОБА_1 слід застосувати у виді штрафу.
Керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п»ятсот п»ятдесят) грн.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути винесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області через Рожищенський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя: /підпис/ Л.В. Матвійчук
Оригіналу відповідає:
Суддя Рожищенського районного суду Л.В. Матвійчук