- Прокурор: Берегівська місцева прокуратура
- представник кримінально-виконавчої інспекції: Деревянко І.О.
- засуджений: Пінтьє Бертолон Юрійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 297/1622/14-к
УХВАЛА
про звільнення від відбування покарання з випробуванням
17 серпня 2016 року м. Берегово
Берегівський районний суд в складі головуючого Драб В. І., при секретарі Гарані О. А., за участю прокурора Михайліченко Г. А., начальника відділу КВІ ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Берегово подання старшого інспектора Берегівського РВ кримінально-виконавчої інспекції в Берегівському районі ВДПтСУ в Закарпатській області ОСОБА_2 про вирішення питання звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку щодо
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, ромської народності, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого, громадянина України;
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_3 25 липня 2014 року був засуджений Берегівським районним судом за ст. 155 ч. 1 КК України до 4 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнений від призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки. На нього покладені обов’язки, передбачені п. 4 ст. 76 КК України - періодично з’являтися для реєстрації в кримінально – виконавчу інспекцію.
В поданні зазначено, що за період відбування покарання у виді іспитового строку засуджений ОСОБА_3 до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, порядок та умови відбування покарання не порушував, по місцю проживання характеризується позитивно, з боку сусідів та мешканців міста скарг та нарікань на його поведінку до кримінально-виконавчої інспекції не поступало. Обов’язки, покладені на нього вироком суду, виконав.
В судовому засіданні учасники розгляду подання підтримали.
Ознайомившись з матеріалами справи, заслухавши учасників судового розгляду, суд вважає, що воно підлягає задоволенню.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 75, 78 ч.1 КК України та ст. ст. 537, 539 КПК України, -
УХВАЛИВ:
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого 25 липня 2014 року Берегівським районним судом за ст. 155 ч. 1 КК України до 4 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки, звільнити від призначеного судом покарання у зв’язку із закінченням іспитового терміну.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд Закарпатської області протягом 7 діб з моменту оголошення.
Суддя ОСОБА_4
- Номер: 1-в/297/123/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 297/1622/14-к
- Суд: Берегівський районний суд Закарпатської області
- Суддя: Драб В. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.07.2016
- Дата етапу: 25.08.2016