Судове рішення #57568820

12.07.10 ,


Апеляційний суд Херсонської області

м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а, 73000, (0552) 45-47-78



Справа №22-3898/2010 Головуючий в 1 інстанції СіденкоС.І

Категорія 47 .

Доповідач Кутурланова О.В.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


12 липня 2010 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області в складі:

Головуючого Орловської Н.В.

Суддів Кутурланової О.В.

ОСОБА_1

При секретарі Шевардіній К.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Херсоні цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Цюрупинського районного суду Херсонської області від 17 травня 2010 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Цюрупинського районного суду Херсонської області від 17 травня 2010 року позов ОСОБА_3 задоволено, шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_2, зареєстрований 22.11.1991 року Цюрупинським відділом РАЦС Херсонської області, актовий запис №214 розірвано, з ОСОБА_2 стягнуто держмито в доход держави у сумі 25 грн. при оформленні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС.

В апеляційній скарзі ОСОБА_2 просить рішення суду скасувати, справу направити на новий розгляд, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, невідповідність висновків в суду фактичним обставинам справи.

В суді апеляційної інстанції ОСОБА_2, посилаючись на небажання ОСОБА_3 примиритися, просив прийняти відмову від апеляційної скарги і у звмязку із цим закрити апеляційне провадження.

Відповідачка не заперечувала проти прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у звмязку із цим апеляційного провад кення у справі.

Відповідно до ст.ст. 38, 40, 42, 300 ЦПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково. Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у зв'язку з цим апеляційного провадження вирішується апеляційним судом, що розглядає справу, в судовому засіданні. Повторне оскарження цього рішення, ухвали з тих самих підстав не допускається.

За таких обставин, колегія суддів вважає можливим задовольнити клопотання ОСОБА_2, прийняту його відмову від апеляційної скарги на рішення Цюрупинського районного суду Херсонської області від 17 травня 2010 року та закрити у зв»язку із цим апеляційне провадження.

Керуючись ст.ст.300,303,313,314 ЦПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:


Прийняти відмову ОСОБА_2 від апеляційної скарги на рішення Цюрупинського районного суду Херсонської області від 17 травня 2010 року.

Апеляційне провадження у слраві за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу закрити.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржено у касаційному порядку шляхом подачі скарги до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання ним законної сили.

Головуючий

Судді







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація