- Третя особа: Фастівська міська рада Київської області
- Представник позивача: Сергієнко Сергій Іванович
- відповідач: Нетяжук Михайло Володимирович
- позивач: ТОВ "Веліс"
- 3-я особа: Фастівська міська рада Київської області
- Відповідач (Боржник): Нетяжук Михайло Володимирович
- Позивач (Заявник): Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕЛІС"
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 381/828/16-а
У Х В А Л А
09 серпня 2016 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Хрімлі О.Г., перевіривши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕЛІС» на ухвалу Фастівського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2016 року за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕЛІС» до ОСОБА_1, третя особа без самостійних вимог - Фастівська міська рада Київської області про визнання протиправною бездіяльністі суб'єкта владних повноважень та зобов'язання виконання не вчиненої дії,
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Фастівського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2016 року адміністративний позов залишено без розгляду.
Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕЛІС», не погоджуючись з ухвалою Фастівського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2016 року, звернулося з апеляційною скаргою.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху.
У відповідності до ст. 187 КАС України, апеляційна скарга подається у письмовій формі.
В апеляційній скарзі зазначаються: 1) найменування адміністративного суду апеляційної інстанції, до якого подається скарга; 2) ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; 3) вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції; 4) обґрунтування вимог особи, яка подала апеляційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права; 5) у разі необхідності - клопотання особи, яка подає апеляційну скаргу, про витребування нових доказів, про виклик свідків тощо; 6) перелік матеріалів, які додаються.
В апеляційній скарзі зазначається, чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Якщо в апеляційній скарзі наводяться нові докази, які не були надані суду першої інстанції, то у ній зазначається причина, з якої ці докази не були надані.
Апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше. В апеляційній скарзі зазначається дата її подання.
До апеляційної скарги додаються її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі. До апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору, а також копії доданих до неї письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Згідно зі ст. 1 Закону України «Про судовий збір», судовий збір - збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про судовий збір», враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі.
Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті.
Згідно ч. 1 ст. 88 КАС України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.
У зв'язку з викладеним, апелянту необхідно сплатити судовий збір та надати до суду оригінал відповідної квитанції, або ж надати належні документи, які б свідчили про неспроможність його сплати для вирішення питання щодо відстрочення чи звільнення від сплати судового збору.
Частиною 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (у редакції згідно із Законом України від 22 травня 2015 року № 484-VIII, який набрав чинності з 01 вересня 2015 року), ставка судового збору за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на ухвалу суду дорівнює 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Ставки судового збору обраховуються, виходячи із мінімальної заробітної плати у розмірі 1378,00 грн., який встановлений станом на 01 січня 2016 року.
Платiжнi реквiзити для перерахування судового збору до Київського апеляційного адміністративного суду: Отримувач коштів - УДКСУ у Печерському р-ні, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 38004897, Банк отримувача - ГУДКCУ у м. Києві, Код банку отримувача (МФО) - 820019, Рахунок отримувача - 31211206781007, Код класифікації доходів бюджету - 22030101.
Судовий збір при поданні апеляційної скарги на ухвалу суду підлягає сплаті апелянтом у розмірі 1 378,00 грн.
З урахуванням наведеного, апеляційна скарга не відповідає вимогам, визначеним ст.187 КАС України, а саме: апелянтом не додано оригіналу документу про сплату судового збору чи належних доказів, які б слугували підставою для відстрочення або звільнення від його сплати. Це підтверджується Актом № 298 від 04 серпня 2016 року, складеним відділом документального забезпечення та контролю про виявлені недоліків під час прийому справи.
Згідно з приписами ч. 3 ст. 189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕЛІС» на ухвалу Фастівського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2016 року залишити без руху.
Надати апелянту 5-денний строк з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків.
У разі неусунення недоліків у зазначений вище строк апеляційна скарга буде повернута апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя: О.Г. Хрімлі
- Номер: 2-а/381/37/16
- Опис: про визнання протиправною бездіяльність субєкта владних повноважень та зобовязання виконання не вчиненої дії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 381/828/16-а
- Суд: Фастівський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Хрімлі О.Г.
- Результати справи: повернуто скаргу
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.02.2016
- Дата етапу: 03.10.2016
- Номер: А/875/10806/16
- Опис: підписання договору купівлі-продажу (Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування)
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 381/828/16-а
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Хрімлі О.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.08.2016
- Дата етапу: 03.10.2016