Справа № 219/1125/2013-ц
2/219/932/2013
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
13 лютого 2013 року м. Артемівськ
Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Ониско Р.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до КП “Артемівськкомунспецтранс” про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати і середнього заробітку за час затримки розрахунку,
В С Т А Н О В И В:
12 лютого 2013 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до КП “Артемівськкомунспецтранс” про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати і середнього заробітку за час затримки розрахунку.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119-120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.82, 122, 208-210 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до КП “Артемівськкомунспецтранс” про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати і середнього заробітку за час затримки розрахунку.
Призначити справу до судового розгляду в залі Артемівського міськрайонного суду Донецької області 05 березня 2013 року о 09 годині 00 хвилин, в яке викликати осіб, які беруть участь у справі.
Роз’яснити відповідачу його право подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали, позовної заяви та доданих до неї документів, надіслати відповідачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Р. В.Ониско