- яка притягається до адмін. відповідальності: Вірста Георгій Григорович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 713/1262/16-п
Провадження №3/713/455/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.08.2016 м. Вижниця
Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Круглюк В.Г. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка поступила з Кіцманського відділу поліції Вижницького відділення поліції ГУНП України в Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, одруженого, непрацюючого,-
за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 19 червня 2016 року біля 18.00 годин, перебуваючи в будинку по місцю проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3, вчинив словесну суперечку з дружиною ОСОБА_2, в ході якої ображав її нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою, чим вчинив насильство в сім»ї. Своїми діями скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
В суді ОСОБА_1 вину визнав, просив його суворо не карати, оскільки вони з дружиною помирилися, він раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, у вчиненому щиро кається, просив суд обмежитися усним зауваженням.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЧВ № 010155 від 19.06.2016 року, де зафіксовано місце, спосіб і обставини вчиненого, поясненням ОСОБА_1, ОСОБА_2
Відповідно до ст.22 КУпАП, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, особу ОСОБА_1, те, що він позитивно характеризується по місцю проживання, раніше адміністративним стягненням не піддавався, у вчиненому щиро розкаюється, вважаю, що сам факт притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності є достатньою мірою відповідальності за вчинене правопорушення, а тому можливо обмежитись усним зауваженням.
Згідно зі ст.284 КУпАП, при оголошенні усного зауваження справа закривається постановою органу (посадової особи), який уповноважений розглядати справу.
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності при малозначності правопорушення, склад якого передбачено ст.173-2 ч.1 КУпАП та обмежитися усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернівецької області через Вижницький районний суд Чернівецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В. Г. Круглюк
- Номер: 3/713/454/16
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 713/1262/16-п
- Суд: Вижницький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Круглюк В.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.08.2016
- Дата етапу: 26.08.2016
- Номер: 3/713/455/16
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 713/1262/16-п
- Суд: Вижницький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Круглюк В.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.08.2016
- Дата етапу: 12.08.2016