Судове рішення #57300263

Справа № 353/882/13-а

Провадження № 2-а/353/45/13

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

05 липня 2013 року м.Тлумач


Тлумацький районний суд Івано-Франківської області у складі:

          головуючого - судді Луковкіна У.Ю.

за участю: cекретаря - Мороз М.І.

представника позивачки - ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Тлумачі справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тлумацького районного управління юстиції в Івано-Франківській області про внесення виправлення в актовий запис про шлюб, -

На підставі Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 року, Закону України «Про національні меншини в Україні», розділу 2 «Положення про порядок зміни, доповнення, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 26.09.2002 N 86/5 (у редакції наказу Мін'юсту від 10.12.2007 N 1227/5 (z1365-07), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2002 р. за N 786/7074, керуючись ст.ст.161-163 КАС України, суд, -


П О С Т А Н О В И В :


Позов задовольнити.

Відмову відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тлумацького районного управління юстиції в Івано-Франківській області у внесенні виправлення до актового запису про шлюб ОСОБА_2 № 7 від 16.02.1967 року, складеного виконкомом Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, у графі «національність нареченої» з «українка» на запис «полька» - визнати неправомірною.

Зобов'язати відділ державної реєстрації актів цивільного стану Тлумацького районного управління юстиції Івано-Франківської області внести виправлення до актового запису про шлюб ОСОБА_2 № 7 від 16.02.1967 року, складеного виконкомом Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, змінивши в графі «національність нареченої» ОСОБА_3 з «українка» на запис «полька».

Судові витрати по справі віднести на рахунок ОСОБА_2.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до Львівського апеляційного адміністративного суду, через Тлумацький районний суд, протягом десяти днів з дня проголошення постанови.

Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому ст.254 КАС України.


Суддя Луковкіна У.Ю.







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація