П О С Т А Н О В А № 3-525/09 і м е н е м У к р а ї н и
22 липня 2009 року смт. Шацьк Суддя Шацького районного суду Жевнєрова Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Шацького відділення Любомльської МДПІ Волинської області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, головного бухгалтера ДП «Рибгосп Шацьк», якій роз’яснено процесуальні права, передбачені ст. 268 КУпАП, яка до адміністративної відповідальності не притягувалась,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-2 КУпАП,
В С Т А Н О В И Л А :
22 червня 2009 року державним податковим інспектором оподаткування юридичних осіб Шацького відділення Любомльської МДПІ при перевірці ДП «Рибгосп Шацьк», що знаходиться в смт. Шацьк по вулиці 50-річчя Перемоги, буд. 2 код ЄДРПОУ 30046573, встановлено, несвоєчасне подання платіжного доручення за орендну плату за березень 2009 року, (термін подання 30.04.2009 р.). Своїми діями ОСОБА_1 порушила п.п. 5.3.1. п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників перед бюджетом та державними цільовими фондами” від 21.12.2009 року № 2181 – ІІІ, тобто вчинено адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-2 КУпАП. Винність ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії КН №371865, яким підтверджуются обставини вчинення адміністративного правопорушення, та її поясненнями в матеріалах справи, в яких вона свою вину визнає повністю. Враховуючи те, що на момент розгляду справи правопорушення усунуто, ОСОБА_1 винність свою визнає, притягується до адміністративної відповідальності вперше, наслідки правопорушення не представляють суспільної небезпеки, не завдали значної шкоди суспільним і державним інтересам, доходжу висновку про можливість звільнення її від адміністративної відповідальності у зв'язку з малозначністю правопорушення.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, на підставі ч. 1 ст. 163-2, ст. 22 КУпАП,
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-2 КУпАП, та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити її від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення і обмежитись усним зауваженням. На постанову може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Волинської області через Шацький районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Шацького районного суду Волинської області Н.В.Жевнєрова