ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 березня 2012 р. № 2а-1505/12/1370
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кравчука В.М., розглянув у скороченому провадженні адміністративну справу за позовом
Управління Пенсійного фонду України в Миколаївському районі Львівської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофуд"
про про стягнення недоїмки ,
Скорочене провадження у справі відкрито 22.02.2012 р. Копія ухвали та матеріалів позову суд направляв ТзОВ "Агрофуд" на адресу суду вказану у Довідці з ЄДР станом на 21.06.2011 р. На адресу суду повернувся конверт з відміткою пошти "за зазначеною адресою не проживає".
Протягом встановленого ст. 183-2 КАС України строку жодних заперечень проти позову не подано.
ТзОВ "Агрофуд" зареєстроване як страхувальник в УПФУ в Миколаївському районі Львівської області, є платником платником страхових внесків.
Згідно з поданими ТзОВ "Агрофуд" Звітами про нарахування єдиного внеску за квітень-грудень 2011 р. до сплати підлягав єдиний внесок в сумі 5353,05 грн., яка самостійно ним ввнесено до Звітів.
УПФУ в Миколаївському районі винесло вимогу № Ю-28 від 01.02.2012 р. про сплату боргу на суму 7 185,73 грн. Вимога направлена поштою та отримана страхувальником 16.12.2011 р., що підтверджується повідомленням про вручення.
Доказів оскарження (чи скасування) вимоги не надано, не надано доказів сплати недоїмки.
При зверненні до суду позивач керується Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування”, оскільки цей Закон діяв в період виникнення недоїмки.
Розглянувши подані позивачем документи і матеріали, з’ясувавши фактичні обставини справи, оцінивши докази, Суд вважає, що позовні вимоги слід задовольнити в порядку скороченого провадження.
Керуючись ст.ст. 15, 17, 20, 106 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, ст.ст. 17-19, 94, 160-163, 183-2, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, –
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофуд" (ідентифікаційний код 01272427, Львівська область, Миколаївський район, с. Розвадів, вул. Сагайдачного, буд. 72) на користь Управління Пенсійного фонду України в Миколаївському районі Львівської області (ідентифікаційний код 22361460, Львівська область, Миколаївський район, м. Миколаїв, пл. Ринок, буд. 18) заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування в розмірі 5353 (п"ять тисяч триста п"ятдесят три) гривні 05 (п"ять) копійок.
Постанова виконується негайно відповідно до п.9 ст.183-2 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена сторонами до Львівського апеляційного адміністративного суду. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку також іншими особами у зв'язку з тим, що суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд Львівський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.
Суддя ПІДПИС ОСОБА_1
З оригіналом згідно:
Суддя Кравчук В.М.
- Номер:
- Опис: заява про заміну сторони виконавчого провадження
- Тип справи: У порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2а-1505/12/1370
- Суд: Львівський окружний адміністративний суд
- Суддя: Кравчук Володимир Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.07.2016
- Дата етапу: 13.07.2016
- Номер: 876/6103/16
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 2а-1505/12/1370
- Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Кравчук Володимир Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2016
- Дата етапу: 24.11.2016