Україна
Харківський апеляційний господарський суд
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"24" червня 2010 р. Справа № 16/103-09
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Істоміна О.А., судді Такмаков Ю.В.* , ОСОБА_1
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Пранк" (м. Харків) (вх. № 1894 Х/3) на рішення господарського суду Харківської області від 26.05.10р. по справі № 16/103-09
за позовом Закритого акціонерного товариства "Догмат Україна" (с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область)
до Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Пранк" (м. Харків)
про стягнення 50 000,00 грн.,-
встановила:
Подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги.
Одночасно з поданням скарги заявлено клопотання про відновлення пропущеного строку на її подання з посиланням на те, що він пропущений з поважних причин, і за таких обставин строк на подання апеляційної скарги підлягає відновленню.
Керуючись статтями 50, 53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів апеляційного господарського суду, -
ухвалила:
Клопотання про відновлення пропущеного строку задовольнити. Строк на подання апеляційної скарги відновити.
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Пранк" (м. Харків) на рішення господарського суду Харківської області від 26.05.10 р. по справі № 16/103-09 прийняти до провадження Харківського апеляційного господарського суду та призначити її до розгляду на "13" липня 2010 р. об 15:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 1-й поверх., каб. № 108.
Позивачу направити суду апеляційної інстанції та іншій стороні письмові пояснення або заперечення по апеляційній скарзі з правовим обґрунтуванням з посиланням на законодавство і матеріали, що є у справі або подані додатково.
Сторонам надати суду дані про їх поштові адреси, найменування і номери рахунків сторін у банківських установах.
Роз’яснити сторонам, що додаткові докази приймаються судом апеляційної інстанції, якщо заявник обґрунтував неможливість їх подання суду першої інстанції з причин, що не залежали від нього.
Про неможливість брати участь у судовому засіданні представників сторін –сторонам повідомити апеляційний суд письмово не менше, ніж за три дні до судового засідання. В разі неявки представників сторін, справа може бути розглянута без їх участі.
Головуючий суддя Істоміна О.А.
Судді Такмаков Ю.В.*
ОСОБА_1
- Номер: 2720
- Опис: заява про видачу дубліката судового наказу (без платіжного доручення)
- Тип справи: Видача дублікату наказу (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 16/103-09
- Суд: Господарський суд Сумської області
- Суддя: Такмаков Ю.В.*
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.11.2018
- Дата етапу: 30.11.2018
- Номер: 2900
- Опис: заява про видачу дубліката судового наказу
- Тип справи: Видача дублікату наказу (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 16/103-09
- Суд: Господарський суд Сумської області
- Суддя: Такмаков Ю.В.*
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.12.2018
- Дата етапу: 20.12.2018
- Номер: 1452
- Опис: заява про заміну сторони виконавчого провадження
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 16/103-09
- Суд: Господарський суд Сумської області
- Суддя: Такмаков Ю.В.*
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.05.2019
- Дата етапу: 29.05.2019