Справа № 3-3239\08
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 березня 2008 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Щербан П.П., розглянувши матеріали, які надійшли з Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого ПП "Черепаня",
за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
19 березня 2008 року о 20.00 год. ОСОБА_1 в м. Мукачево, вул. Індустріальна, 37\79, знаходячись в стані алкогольного сп"янінння, вчинив сварку з своєю співмешканкою ОСОБА_2, виражався брутальною лайкою в її адресу та неповнолітнього сина, на зауваження не реагував.
В суді правопорушник вину свою у вчиненні даного правопорушення визнав повністю.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч.1 КпАП України підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення за № 002054 від 19 березня 2008 року, поясненням, рапортом.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення піддати штрафу 51 (п'ятдесят одна) грн.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає, виконується негайно.