Судове рішення #57058935

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


03.08.11 р.                     Справа № 17/230           

          

За позовом: Харківського міжрайонного транспортного прокурора в інтересах держави Міністерства транспорту та зв’язку України м. Київ в особі статутного територіально-галузевого об’єднання ”Південна залізниця” м. Харків

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю ”Промцемент” м. Амвросіївка

про стягнення 27 340 грн.


Суддя Забарющий М.І.

Представники:

Від позивача (СТГО ”Південна залізниця”): ОСОБА_1 - за довіреністю

Від позивача (Міністерства транспорту та зв’язку України): не з’явився

Від відповідача: ОСОБА_2 - за довіреністю

Від третьої особи: не з’явився

Від прокуратури: не з’явився

Харківський міжрайонний транспортний прокурор звернувся до господарського суду в інтересах держави Міністерства транспорту та зв’язку України м. Київ в особі статутного територіально-галузевого об’єднання ”Південна залізниця” м. Харків з позовом до відповідача, товариства з обмеженою відповідальністю ”Промцемент” м. Амвросіївна, про стягнення 27 340 грн. штрафних санкцій.

Рішенням господарського суду Донецької області від 07.12.2010р. по праві № 17/230 позовні вимоги задоволені в повному обсязі.


Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 14.03.2011р. по справі № 17/230 вищевказане рішення скасовано та у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.


Постановою Вищого господарського суду України від 07.06.2011р. рішення господарського суду Донецької області від 07.12.2010р. та постанову Донецького апеляційного господарського суду від 14.03.2011р. по справі № 17/230 скасовано, а справу № 17/230 передано на новий розгляд.

Ухвалою від 08.07.2011р. господарський суд Донецької області прийняв справу № 17/230 до свого провадження.


Ухвалою від 20.07.2011р. господарський суд з власної ініціативи залучив до участі у справі на стороні відповідача в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, приватне підприємство ”Росток+”.


В судовому засіданні, яке відбулось 03.08.2011р., представник статутного територіально-галузевого об’єднання ”Південна залізниця” підтримала позовні вимоги.


Від Міністерства інфраструктури України, утвореного внаслідок реорганізації Міністерства транспорту та зв’язку України, надійшла заява про розгляд справи без участі представника Міністерства.


Від відповідача надійшло клопотання про зменшення розміру штрафу до розміру однієї провізної плати, яка складає 5 468 грн. на підставі п.3 ч.1 ст.83 ГПК України.

Представники третьої особи та Харківської міжрайонної транспортної прокуратури у судове засідання з невідомих причин не з’явились.


У зв’язку з неявкою в судове засідання повноважних представників третьої особи та прокуратури суд відкладає розгляд справи.


Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

                                                  

У Х В А Л И В:

< Текст >

Відкласти розгляд справи на 09:30 год. 16.08.11 року.


Позивачу, статутному територіально-галузевому об’єднанню ”Південна залізниця”, направити на адресу третьої особи копію позову (докази вчинення цієї дії подати суду).


Третій особі, приватному підприємству ”Росток+”, надати суду письмове відношення до позову.

Явка представників відповідача, третьої особи та прокуратури у судове засідання обов’язкова.



Суддя Забарющий М.І.           


< Список >                     < Довідник >


< Список >                     < Довідник >

          

                    

< Текст >


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація