Судове рішення #57052475

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


10.09.2013                     Справа № 905/5935/13           

Господарський суд Донецької області у складі: судді Нестеренко Ю.С.

при секретарі судового засідання                      Коржевій Г.О.


розглянувши матеріали за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю «Эффект», м.Донецьк

до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Саува», м.Краматорськ, Донецька область

про: стягнення заборгованості у розмірі 20447,96грн. та штрафу у сумі 12268,77грн.


за участю представників сторін:


від позивача: ОСОБА_1, яка діє на підставі довіреності №7 від 04.01.2013р.

ОСОБА_2, який діє на підставі довіреності від 01.09.2013р.

від відповідача: не з`явився.


В С Т А Н О В И В :


Товариство з обмеженою відповідальністю «Эффект», м.Донецьк звернулося до господарського суду Донецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Саува», м.Краматорськ, Донецька область про стягнення заборгованості у розмірі 20447,96грн. та штрафу у сумі 12268,77грн.

Представник відповідача до судового засідання не з`явився, вимоги ухвали суду від 21.08.2013р. не виконав, про причини неявки суд не повідомив.

Частиною першою статті 77 Господарського процесуального кодексу України (далі – ГПК України) передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

У зв’язку з неявкою представника відповідача, невиконання останнім вимог ухвали суду від 21.08.2013р., необхідністю витребування нових доказів, а також для повного і всебічного розгляду справи, з’ясування фактичних обставин, з додержанням принципу змагальності сторін, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.


На підставі викладеного, керуючись п.1,2,3 статтями 77, 86 ГПК України, господарський суд –                                                                                          

У Х В А Л И В:


Відкласти розгляд справи на 03.10.2013 року о 10:00 год.

1.Зобов`язати позивача надати суду:

- докази часткової оплати відповідачем отриманного товару;

2.Зобов’язати Відповідача надати суду:

- відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу;

- належним чином засвідчені копії документів, на яких ґрунтується відзив на позовну заяву, та їх оригінали (для огляду);

- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства та їх оригінали (для огляду);

- оригінал довіреності на представника та документи, що засвідчують його особу (для огляду);

- довідку про юридичну адресу.

3. Сторонам провести розширену звірку розрахунків (з ініціативи позивача) за предметом позову з визначенням періодів нарахування заборгованості та первинних документів, з вказанням підстав внесення спірних сум до бухгалтерського обліку підприємства. Акт звірки (підписаний першими керівниками підприємств) подати в суд до дня розгляду справи.

4. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов’язковою.

5. Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф.




Суддя Ю.С. Нестеренко           

                    


                    

          

                    


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація