Судове рішення #5694311
28/466-09


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про порушення провадження у справі

18.08.09р.

Справа № 28/466-09


Суддя  Шевченко С.Л. , розглянувши матеріали

за позовом  Відкритого акціонерного товариства "Енергопосточальна компанія"Дніпрообленерго" в особі "Дніпропетровських міських електричних мереж" м.Дніпропетровськ  

до  Комунального виробничого житлового ремонтно - експлуатаційного підприємства Жовтневого району м.Дніпропетровськ 

про стягнення 6 140,33 грн.

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись Розпорядженням голови суду від 09.07.2009р. та ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на  01.10.09 р. о 09:45год.

Справа буде розглядатись суддею Манько Г.В.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в  кабінеті № 48 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.

3. До засідання подати:

  Позивачу -оригінал акту, докази повідомлення про дату засідання комісії, явка в

судове засідання.

 Відповідачу - відзив на позов, явка в судове засідання.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.


Роз’яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання  витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

Суддя


С.Л.Шевченко



 



 

 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація