Судове рішення #56870620

Справа № 562/2226/14-ц


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"31" липня 2014 р. Здолбунівський районний суд

Рівненської області

в складі: головуючого-судді Плевако О.П.

при секретарі Олешицького Ю.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Здолбунові цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про застосування заходів забезпечення позову,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернулось до суду з заявою про застосування заходів забезпечення позову.

Від позивача надійшла заява у якій просить суд його заяву про застосування заходів забезпечення позову залишити без розгляду.

Залишення заяви без розгляду не суперечить закону, не порушує будь-чиїх прав і охоронюваних законом інтересів, а тому підлягає до задоволення.

Керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд –

у х в а л и в :

Заяву ОСОБА_1 про застосування заходів забезпечення позову – залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Рівненської області. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається через Здолбунівський районний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

С у д д я :




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація