Судове рішення #56857
Справа № 22-851/2006 рік

Справа № 22-851/2006 рік                   Головуючий суддя 1 інстанції: Власик Н.М.

Суддя-доповідач: Гордійчук С.О.

УХВАЛА                ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

4 липня 2006 року                                                                      м. Рівне

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Рівненської області в складі:

Головуючого судді : Василевича В.С. суддів : Гордійчук С.О., Ковалевича С.П. при секретарі :Чалій Н.О.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м.Рівному цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Сарненського районного суду від   17 травня 2006 року в справі за заявою ОСОБА_3   про внесення виправлень у рішення Сарненського районного суду від 14 квітня 2005 року.

Заслухавши доповідача, пояснення осіб, що з'явились в судове засідання, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги колегія суддів,-

встановила :

Ухвалою Сарненського районного суду від 17 травня 2006 року внесено виправлення до рішення Сарненського районного суду від 14 квітня 2005 року виправлено прізвище відповідачки „ІНФОРМАЦІЯ_1" на „ОСОБА_1".

В поданій на ухвалу апеляційній скарзі ОСОБА_1вказує на її незаконність, оскільки вона постановлена з порушенням норм процесуального права, а саме справа розглянута у її відсутності, про день та час розгляду справи вона не була повідомлена.

Просить ухвалу скасувати, справу повернути до суду першої інстанції на новий розгляд.

Апеляційна скарга підлягає відхиленню з таких підстав.

Як вбачається з матеріалів справа призначена до слухання на 17 травня 2006 року і ОСОБА_1було надіслано судову повістку про день та час розгляду справи, що стверджується повідомленням про вручення поштового відправлення ( а.с. 19), яке було вручено члену сім'ї ОСОБА_2

Згідно ч.3 ст.76 ЦПК України якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом з нею, а за їх відсутності - відповідній житлово-експлуатаційній організації або виконавчому органу місцевого самоврядування.

Крім того, відповідно до вимог ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.

За таких обставин доводи апеляційної скарги безпідставні і спростовуються вищевикладеним.

 

Враховуючи, що ухвала постановлена з дотриманням норм процесуального права, колегія суддів не вбачає підстав для її скасування.

Керуючись ст.ст. 307,308, 312-315 ЦПК України, колегія суддів,-

ухвалила:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Сарненського районного суду від 17 травня 2006 року відхилити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею чинності.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація