Справа № 3- 5395/08
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 жовтня 2008 року м. Синельникове
Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Муштат А.М. , розглянувши матеріали, які надійшли від ДАІ УМВС України в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч. 1 ст. 122 КУпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
28.08.08р. о 23 год. 05 хв. водій ОСОБА_1 на 276 км а/д Харків - Сімферополь керуював автомобілем Нісан д/з К442 МТ 177 на здійснив обгін на перехресті.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи про адміністративне правопорушення, ознайомившись з поясненнями ОСОБА_1, вважає, що в його діях є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП.
При призначенні адміністративного стягнення суд, з урахуванням обставин справи та особи правопорушника, вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 адмінстративне стягнення у вигляді попередження.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 122, ст. 283 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП і застосувати по цій статті вид адміністративного стягнення у вигляді попередження.