Копія.
Справа № 3-438/ 2009 р.
П О С Т А Н О ВА
04 серпня 2009 року суддя Устинівського районного суду , Кіровоградської області Годованець І.А. розглянувши матеріали , які надійшли від Устинівського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності : ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, житель АДРЕСА_1, громадянин України, освіта середня, не судимий, не працює,
за ст. 173 - 2 ч. 1 КпАП України , -
В С Т А Н О В И В :
27 липня 2009 року біля 21.00 год. ОСОБА_1 в жилому будинку АДРЕСА_1, вчинив психологічне та фізичне насильство у відношенні співмешканки ОСОБА_2., чим вчинив насильство в сім'ї .
ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнав в повному обсязі і пояснив обставини вчинення правопорушення .
Враховуючи характер вчиненого правопорушення , особу правопорушника ,
керуючись ст. ст. 173 - 2 ч.1 221 КпАП України , -
.
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним і призначити адміністративне стягнення за ст. 173- 2 ч. 1 КпАП України у вигляді адміністративного арешту строком на три доби .
Строк стягнення рахувати з 09 - 00 год. 04.08.2009 року
На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційному суду Кіровоградської області протягом 10 днів з дня її винесення .
Строк пред'явлення до виконання 3 місяці .
Суддя : підпис.
Копія вірна.
Суддя Устинівського районного суду І.А.Годованець.