ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2
____________________________________________________________________________________
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
11.08.2009 року Справа № 15/181
Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого Семендяєвої І.В.
суддів Єжової С.С.
Парамонової Т.Ф.
за присутністю секретаря
судового засідання Антонової І.В.
та представників сторін:
від позивача - Качанов І.І., паспорт ВА № 285764 від 18.03.96, виданий Краматорським МВ УМВС України в Донецькій області, директор;
від відповідача - повноважний та компетентний представник не
прибув,
розглянувши у відкритому
судовому засіданні
апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю „Ліспрод”, м. Лисичанськ Луганської області
на рішення
господарського суду Луганської області
від 25.11.08 (підписано 28.11.08)
у справі № 15/181 (суддя –Пономаренко Є.Ю.)
за позовом Приватного підприємства „МАТТЕКО ГРУП”,
м. Красний Лиман Донецької області
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Ліспрод”,
м. Лисичанськ Луганської області
про стягнення 113559 грн. 94 коп.
В С Т А Н О В И В:
Судовою колегією у складі головуючого судді Єжової С.С., суддів –Баннової Т.М. та Парамонової Т.Ф., яку було призначено розпорядженням першого заступника голови Луганського апеляційного господарського суду від 22.07.09, апеляційне провадження по справі № 15/181 було поновлено ухвалою від 22.07.09 та призначено до розгляду на 11.08.09.
Позивач по справі 31.07.09 надав суду апеляційної інстанції відзив № 27 від 21.01.09 яким апеляційну скаргу ТОВ „Ліспрод” вважає необґрунтованою та такою, що не підлягає задоволенню.
Розпорядженням першого заступника голови Луганського апеляційного господарського суду від 05.08.09, на підставі ст. 28 Закону України „Про судоустрій України” та ст. 46 Господарського процесуального кодексу України, у зв’язку з виходом з відпустки судді Семендяєвої І.В., а також з відпусткою судді Баннової Т.М. призначено нову судову колегію у складі: головуючий суддя - Семендяєва І.В., судді –Єжова С.С., Парамонова Т.Ф.
Від заявника апеляційної скарги надійшло клопотання б/н від 11.08.09 про відкладення розгляду справи у межах строку, встановленого ст. 102 Господарського процесуального кодексу України, у зв’язку з находженням у відпустці (до 17.08.09) компетентного представника по даній справі.
Враховуючи вищевказане клопотання, зміну складу колегії та невиконання учасниками даного процесу вимог ухвали апеляційного господарського суду від 10.12.08, судова колегія з метою з’ясування усіх обставин справи відкладає розгляд апеляційної скарги відповідача до наступного судового засідання.
Керуючись ст. ст. 77, 86, 99 Господарського процесуального кодексу України, Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів,-
У Х В А Л И В:
1. Розгляд апеляційної скарги по справі відкласти до 27.08.09 о 10-00.
2. Судове засідання відбудеться у приміщенні Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6 поверх.
3. Відповідачу (заявнику скарги) подати до матеріалів справи письмове заперечення на відзив; подати нормативне та документальне обґрунтування доводів апеляційної скарги; доплатити в доход Державного бюджету за подання апеляційної скарги 97 грн. 94 коп. згідно з вимогами п.п. „г” п. 2 ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України № 7-93 від 21.01.93 „Про державне мито”.
Суд вважає за необхідне попередити відповідача по справі, що за не надіслання витребуваних судом документів, за ухилення від вчинення дій, покладених на нього судом, на підставі п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України з нього може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.
Явка повноважних та компетентних представників сторін –на їх розсуд.
Не з’явлення повноважних та компетентних представників сторін у судове засідання Луганського апеляційного господарського суду не перешкоджає перегляду рішення місцевого господарського суду по суті.
Головуючий суддя І.В. Семендяєва
Суддя С.С.Єжова
Суддя Т.Ф. Парамонова