Судове рішення #5645161

Справа № 3- 186 /09р.

П О С Т А Н О В А

02.03.2009р.                                                                                                                м. Гуляйполе

Суддя Гуляйпільського районного суду Запорізької області Каракай Н.Д., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Гуляйпільського РВ УМВС України в Запорізькій області щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився АДРЕСА_1, мешкає: АДРЕСА_2, не працюючого , про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1. 13.02.2009 року о 18 годині 10 хвилин керував мотоциклом МТ-9                         номерний знак НОМЕР_1 , в м. Гуляйполі Запорізької області, по вул.Донецькій, з явними признаками алкогольного сп`яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота). Від медичного огляду в Гуляйпільській ЦРЛ  та огляду трубкою «КТ»,  на стан сп'яніння відмовився в присутності двох свідків, чим порушив, п. 2.5 ПДР України.

Правопорушник  в судове засідання не з`явився, під  підпис на протоколі серії АГ № 336211 про адміністративне правопорушення був ознайомлений про місце розгляду справи згідно ст.ст. 221,222 КУпАП- Гуляйпільський районний суд, та правами та обов`язками відповідно до ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП, в судове засідання не з`явився, причину не явки суду не повідомив, був належним чином повідомлений про місце і час розгляду справи, про що є його підпис на повідомленні про вручення поштового відправлення судової повістки, ніяких написів про неможливість з`явитися до суду не зробив.Справа розглянута без його участі на підставі наявних в ній доказів.

Провина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи.

В діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбачений ч.1 ст.130 КУпАП, а саме ухилення особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп'яніння.

При призначенні міри адміністративного стягнення ОСОБА_1. суд враховує характер вчиненого правопорушення, дані про його особу: вперше притягнутого до адміністративної відповідальності та вважає за можливе застосувати до нього покарання у вигляді штрафу в мінімальному розмірі, враховуючи, що водійського посвідчення та мотоцикла чи автомобіля він не має

Керуючись ст. ст.268, 276-284, 130 ч.1 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

Притягнути ОСОБА_1  до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП та застосувати до нього покарання у вигляді штрафу на користь держави у сумі 2550 грн.  

Апеляційна скарга на постанову суду може бути подано протягом 10 днів з дня її проголошення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація