Справа № 2518/1728/2012
Провадження №1/2518/126/2012
ПОСТАНОВА
28 вересня 2012 року смт. Ріпки
Ріпкинський районний суд Чернігівської області у складі:
головуючого –судді Шляхова В. І.,
за участю секретаря Нерус Н. І.
та прокурора Софієнка В. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Ріпки кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України,
встановив:
Підсудний обвинувачується у вчиненні кваліфікованих крадіжок та до суду не з’являється, через відсутність у нього визначеного місця проживання вручити йому повістку неможливо. З цієї ж підстави ОВС не здійснили його примусовий примус та йому не було вручено копію обвинувального висновку.
Прокурор клопоче про зміну підсудному запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою.
Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що підсудний ухилився від суду та виконання процесуальних рішень, за умовами обраного запобіжного заходу ОСОБА_1 були відомі наслідки неявки до суду з попередженням про можливість зміни підписки про невиїзд на більш суворий запобіжний захід, така поведінка підсудного перешкоджає встановленню істини по справі, адже у відповідності ст. 262 КПК України участь підсудного у судовому розгляді його справи обов’язкова. ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кваліфікованих тяжких умисних злочинів на території прикордонного району, де не має місця реєстрації та проживання, проживає в іншій області без реєстрації, характеризується негативно, раніше притягувався до кримінальної відповідальності, не працевлаштований. Обраний відносно ОСОБА_1 запобіжний захід себе не справдив та він ухилився від суду, а тому є достатньо підстав для взяття підсудного під варту і оголошення його розшуку. Провадження по справі необхідно зупинити до виконання постанови.
Керуючись ст. ст. 148 –150;155;165 - 1652;273;274; 280; 288 КПК України, суд –
постановив :
Клопотання прокурора задовольнити.
Оголосити розшук підсудного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Литва, громадянина України, особи без визначеного місця проживання, згідно паспорта зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_3, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України.
Підсудному ОСОБА_1 запобіжний захід змінити з підписки про невиїзд на взяття під варту.
Арештованого тримати під вартою в слідчому ізоляторі в Чернігівській області.
Виконання постанови доручити Ріпкинському РВ УМВС України в Чернігівській області.
Зобов’язати начальника Ріпкинського РВ УМВС про виконання постанови повідомити Ріпкинський районний суд Чернігівської області направивши до суду матеріали її виконання та копію протоколу затримання підсудного ОСОБА_1
Провадження у кримінальній справі № 2518/1728/12 (№ 1/2518/126/12) зупинити до виконання постанови.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В. І. Шляхов