Справа № 3-663 / 2009 рік
П О С Т А Н О В А
іменем України
12 серрня 2009 року суддя Нижньосірогозького районного суду Херсонської області Базіль Л.В, розглянувши адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Невельськ Сахалінської області республіки Росія, росіянин, громадянин України, мешканцяАДРЕСА_1 освіта середня, друженого, маючого на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей, не працюючого, раніше притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 185 КпАП України 06.01.2009 року Верхньорогачинським районним судом Херсонської області, за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України
В С Т А Н О В И В :
11.08.2009 року близько 19 год. 30 хв. громадянин ОСОБА_1, знаходячись у стані алкогольного сп”яніння, за місцем свого мешкання по вулиці Калініна в с. Верхні Сірогози Нижньосірогозького району Херсонської області висловлювався в адресу громадянки ОСОБА_2 грубою нецензурною лайкою, безпідставно намагався вчинити бійку, на зауваження не реагував, порушував громадський порядок та спокій громадянки ОСОБА_2 Своїми діями громадянин ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КпАП України, а саме дрібне хуліганство.
З метою припинення правопорушення ОСОБА_1 був затриманий 11.08.2009 року о 22 год. 30 хв. відповідно протоколу про адміністративне правоапорушення серії ХН № 041897 від 11.08.2009р
Під час розгляду справи у судовому засіданніОСОБА_1 свою вину визнав повністю, підтвердивши викладені обставини правопорушення, пояснивши, що знахзодився в нетверезому стані та втратив над собою контроль. У вчиненому розкаявся.
Вина правопорушника крім його особистих зізнань підтверджується сукупністю даних адміністративного протоколу серії ХН № 416599 від 11.08.2009 року, а саме:
- протоколом усної заяви потерпілої ОСОБА_2, згідно якої вона прохає прийняти міри до громадянина ОСОБА_1 (а.с. 5).
Оцінивши докази в їх сукупності, суд знаходить вину ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України доведеною.
Вислухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали адміністративної справи, суддя приходить до висновку, що ОСОБА_1 своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КпАП України, тому підлягає адміністративній відповідальності в межах санкції статті адміністративного Кодексу, що він порушив. Оскільки правопорушник є особою не працюючою, єдиним джерелом його проживання є випадкові заробітки, суддя дійшов висновку, що застосування штрафу до правопорушника є недоцільним. А тому слід обрати адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту.
До обставин, що помякшують відповідальність правопорушника суд відносить щире каяття, наявність на утриманні неповнолітніх дітей.
До обставин, що обтяжують вину правопорушника – скоєння правопорушення в стані алкогольного спяніння.
Виходячи з викладеного, враховуючи обставини скоєння правопорушення, дані про особу порушника, ступінь його вини, керуючись ст.ст.33, 173, 221 КпАП України суддя
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України, піддавши адміністративному стягненню у вигляді семи діб адміністративного арешту.
В строк відбуття покарання зарахувати період затримання з 22 год. 30 хв. до 09 год. 00 хв. 12 серпня 2009 року відповідно протоколу про адміністративне правоапорушення серії ХН № 041897 від 11.08.2009р..
Копію постанови негайно направити до Нижньосірогозького РВ УМВС України в Херсонській області для виконання.
Копію постанови вручити правопорушнику.
Постанова набирає чинності 12 серпня 2009 року.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором у встановленому законом порядку.
Суддя : Л.В.БАЗІЛЬ