Справа № 2-590-2007
УХВАЛА Іменем України
05 лютого 2007 року суддя Слов"янського міськрайонного суду Донецької області Мінаєв І.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ «Слов»янське АТП № 11417» про стягнення заборгованості по заробітній платні, суд -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом.
Ухвалою суду від 18.01.2007 року вказану заяву залишено без руху та надано строк для виправляння недоліків до 01 лютого 2007 року.
У встановлений судом строк позивач не усунув недоліки, вказані в ухвалі суду і тому позовна заява підлягає поверненню, та вважається неподаною.
Керуючись ст. 120, 121 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ «Слов»янське АТП № 11417» про стягнення заборгованості по заробітній платні вважати не поданою та повернути позивачу, що не позбавляє його права на повторне звернення до суду в разі усунення вказаних недоліків.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Слов'янський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст 295 ЦПК України.
Суддя Слов'янського міськрайонного суду
І.М. МІНАЄВ