ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
04.08.09р. | № П18/3122-09 |
Суддя Петрова В.І. , розглянувши матеріали
за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області
до Українсько-канадського товариства з обмеженою відповідальністю та іноземними інвестиціями "ЮМК", м. Дніпропетровськ
про стягнення заборгованості по орендній платі в розмірі 47 158,92 грн. та 2 712, 49 грн. пені
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до господарського суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості по орендній платі в розмірі 47 158, 92 грн. та 2 712, 49 грн. пені, посилаючись на 525, 526, п. 1 ст. 782 ЦК України, п.1 ст. 286, п. 1 ст. 287 ГК України та інш.
Дана позовна заява за № 10-20-05506 від 02.07.2009 року разом з доданими до неї документами підлягає поверненню без розгляду на підставі наступного: не подано доказів надсилання відповідачеві доданих до позовної заяви документів.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
При повторному зверненні необхідно надати докази про направлення відповідачу розрахунку заборгованості, а копії документів, додані до позовної заяви, завірити належним чином.
Керуючись п. 6ст.63, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву і додані до неї документи без розгляду.
Додаток: позовна заява з доданими до неї документами на 13 аркушах.
Суддя | В.І. Петрова |
|
|
|