№ 3-377/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 травня 2009 року суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області Сивак В.І., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від першого заступника начальника Сокирянської об’єднаної державної податкової інспекції Чернівецької області на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жительку АДРЕСА_1 , приватного підприємця, про притягнення її до адміністративної відповідальності за ст. 1551 ч.1 КпАП України, –
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 ., будучи приватним підприємцем та являючись особою, яка здійснює розрахункові операції, порушила порядок проведення розрахунків, а саме: при перевірці 17.04.2009 року магазину «Альянс», що в с.Романківці Сокирянського району Чернівецької області встановлено невидачу розрахункової квитанції на суму 6,50 грн., невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів за розрахунковими квитанціями з початку робочого дня на суму 77,10 грн., чим порушила ст. 3 Закону України „Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” № 265/95-ВР від 06.07.1995 року.
ОСОБА_1 . визнала свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, про що свідчать її пояснення в протоколі і на розгляд справи не з'явилася та не повідомила про причини своєї неявки, однак з повідомлення, яке додається до справи встановлено, що вона попереджена про день, час, місце розгляду справи, а тому є всі підстави розглянути справу у її відсутності.
Крім того, вина ОСОБА_1 . підтверджується матеріалами справи, а саме:
- - протоколом № 175 про адміністративне правопорушення серії КН № 803069 від 17.04.2009 року /а.с.1/;
- - актом /довідкою/ від 17.04.2009 року перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари /послуги/, вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій /а.с.2-3/.
Протягом року ОСОБА_1 . не притягувалася до адміністративної відповідальності.
Обставиною, що пом'якшує відповідальність винної, слід визнати її щире розкаяння, що підтверджується повним визнанням вини.
Характеристика вчиненого правопорушення, дані про особу ОСОБА_1 ., її поведінка до та після вчинення правопорушення, є достатніми підставами для накладення на неї стягнення в межах санкції статті Закону за дане правопорушення у виді штрафу.
На підставі ст. 1551 ч.1 та керуючись ст. 221 КпАП України, –
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.1551 ч.1 КпАП України та призначити їй стягнення у виді штрафу в розмірі 40 /сорок/ гривень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: /підпис/
З оригіналом згідно:
- Номер: 3-в/583/79/21
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання постанов у справах про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-377/09
- Суд: Охтирський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: СИВАК В.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.11.2021
- Дата етапу: 10.11.2021