№ 3-411/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 травня 2009 року суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області Сивак В.І., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Сокирянського району при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1 , одруженого, не працюючого, про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
21.03.2009 року біля 19 год. 30 хв. ОСОБА_1 . в смт.Нова Ушиця Хмельницької області керував транспортним засобом марки “ ІНФОРМАЦІЯ_2 ” д.н. НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння і на вимогу працівника міліції відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння, чим порушив п.2.5 ПДР України.
ОСОБА_1 . визнав свою вину в порушенні п.2.5 ПДР України, про що свідчать його пояснення в протоколі про адміністративне правопорушення, які при розгляді справи він підтримав і просить не накладати стягнення у виді штрафу та не позбавляти його права керування транспортними засобами, а накласти стягнення у виді громадських робіт, так як він не працює, штраф сплатити не спроможній і використовує автомобіль, який є єдиним джерелом його заробітків, для утримання сім’ї, оскільки одружений.
Крім того, вина ОСОБА_1 . підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АГ № 096153 від 21.03.2009 року.
ОСОБА_1 . по місцю проживання характеризується позитивно, протягом року до адміністративної відповідальності за ст.130 КпАП України не притягувався.
Обставини, наведені ОСОБА_1 ., підтверджуються клопотанням, характеристикою та довідкою з місця проживання.
Під час складання протоколу винному було роз'яснено права передбачені ст.63 Конституції України та ст.268 КпАП України, однак він не оскаржував протокол про адміністративне правопорушення і не звертався з скаргами на незаконні дії працівників ДАІ.
Характеристика вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника, його поведінка до та після вчинення адміністративного правопорушення, матеріальне та сімейне становище є підставами для призначення йому стягнення згідно санкції статті Закону за дане правопорушення у виді громадських робіт.
На підставі ст. 130 ч.1 та керуючись ст. 221 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КпАП України та призначити йому стягнення у виді 50 /п’ятдесяти/ годин громадських робіт .
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: /підпис/
Копія вірна: