Судове рішення #5594652

                                                                                       Справа  № 4-с-52/09

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

27 липня 2009  року                                   Деснянський районний суд м. Чернігова

в складі  судді  Бечка Є.М.,

при секретарі  Приходько Т.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Чернігові скаргу ОСОБА_1 на неправомірні дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції у Чернігівській області ОСОБА_2, -

В С Т А Н О В И В :

28.07. 2008 року ОСОБА_1 звернулась до суду зі скаргою неправомірні дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції у Чернігівській області ОСОБА_2

 В  судове  засідання заявник не з’явилась, про час і місце розгляду скарги сповіщалась належним чином,  на  адресу  суду  надіслала  заяву  про  розгляд  скарги  у  її  відсутність.

Державний виконавець в судове  засідання не з’явився про час і місце розгляду скарги сповіщався,  про  відкладення  розгляду  не  звертався.

Дослідивши  матеріали  справи,  суд доходить  наступних  висновків:

в судовому засіданні  встановлено,  що заявниця оскаржує дії державного виконавця, вчинені під час виконання судового рішення, ухваленого 26.04.2005 року.

Відповідно до ст. 383 ЦПК України, який набрав чинності 1 вересня 2005 року, учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду зі скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією чи бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи  державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього кодексу, порушено їх права чи свободи. Аналіз зазначеної норми свідчить про те, що до цивільної юрисдикції відносяться лише спори щодо рішень, дій чи бездіяльності органів виконавчої служби, вчинених під час виконання рішень, які ухвалені судами за правилами нового ЦПК України, тобто, які ухвалені після 1 вересня 2005 року.

Таким  чином, оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної виконавчої служби, вчинених під час виконання рішень загальних судів, які ухвалені до 1 вересня 2005 року, не можуть розглядатися за правилами ЦПК України 2004 року.

Такі спори, згідно положень ст. 181 КАС України, відносяться до адміністративної юрисдикції, а отже така справа підлягає  розгляду у Чернігівському окружному адміністративному суді.

Відповідно до  п.1 ч.1 ст. 205 ЦПК України, справа підлягає  закриттю провадженням.

                                                             

На  підставі викладеного,  керуючись п.1 ч. 1 ст.  205, 206 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

    Провадження у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції у Чернігівській області ОСОБА_2 - закрити.

    Повторне  звернення до  суду  з  приводу  спору між тими ж  сторонами, про  той  самий  предмет і з тих  же  підстав  не  допускається.

Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного  суду  Чернігівської області.

Заява  про апеляційне  оскарження ухвали  суду може  бути  подана протягом п’яти   днів з дня  її проголошення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду  може бути  подана протягом десяти днів після  подання  заяви про  апеляційне  оскарження.

 

      С у д д я

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація