Судове рішення #55827696

Справа №2-4248/10


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 жовтня 2010 року м.Чернігів


НОВОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ЧЕРНІГОВА

в складі: головуючого судді Мурашко М.І.

при секретарі Точоній О.В.

з участю сторін ОСОБА_1 , ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Сторони зареєстрували шлюб 25 січня 1975 року в відділі РАЦСу Чернігівського міського управління ююстиції , актовий запис № 93 . Від сумісного життя неповнолітніх дітей не мають. Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, мотивуючи тим, що спільне життя з відповідачкою не склалося , шлюбні відносини давно припинені , спільне господарство не ведеться.Відповідачка поводиться зухвало і образливо . Між ними втрачені почуття поваги та взаєморозуміння . За таких обставин , позивач просить шлюб розірвати.

В судовому засідання позивач позов підтримав, наполягав на його задоволенні .

Відповідачка в судовому засіданні позов визнала, не заперечувала проти розірвання шлюбу .

Дослідивши матеріали справи, вислухавши сторін , суд приходить до висновку, що позов обгрунтований і підлягає задоволеннню, оскільки достатньо підстав вважати, що сім»я розпалася остаточно і подальше збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін.

Факт розпаду сім»ї та неможливість її збередження підтверджено поясненнями сторін , сумніватися в достовірності яких, суд не має підстав.

На основі викладеного, керуючись ст.ст. 213, 215 ЦПК України, ст.ст. 105 ч.3, 110 ч.1, 112 Сімейного Кодексу України,-

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , зареєстрований 25 січня 1975 року в відділі РАЦСу Чернігівського міського управління юстиції , актовий запис № 93 - розірвати.

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд м. Чернігова, шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення.




Суддя: Мурашко М.І.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація