Судове рішення #5576770
У Х В А Л А

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

Суддя Верховного Суду України Жайворонок Т.Є., розглянувши                       27 липня 2009 року касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Фрунзівського районного суду Одеської області від 11 вересня 2007 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 13 лютого 2008 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 про стягнення грошових коштів,

 

в с т а н о в и в:

 

Рішенням Фрунзівського районного суду Одеської області від 11 вересня 2007 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Одеської області від 13 лютого 2008 року, в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 про стягнення грошових коштів відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення Фрунзівського районного суду Одеської області від 11 вересня 2007 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 13 лютого 2008 року, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і справу направити на новий розгляд до суду першої інстанції.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Обґрунтування касаційної скарги ОСОБА_1 не містить доводів, які викликають необхідність перевірки матеріалів справи, наведені ним доводи та  зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстави для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм процесуального права чи неправильно застосовано норми матеріального права, які передбачені                         ст. ст. 338 - 341 ЦПК України як підстави для скасування зазначених судових  рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

 

у х в а л и в:

                                                                                                            

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 про стягнення грошових коштів за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Фрунзівського районного суду Одеської області від 11 вересня 2007 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 13 лютого 2008 року.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

 

 

 

Суддя Верховного Суду України                                       Т.Є. Жайворонок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація