Справа № 6-49/09
УХВАЛА
03 серпня 2009 року Цюрупинський районний суд
Херсонської області
в складі: судді Лебедя І.П.
при секретарі Орловій О.С.
за участі державного виконавця Степанової С.К.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Цюрупинську подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Цюрупинського райуправління юстиції про надання дозволу на примусове проникнення до житла,-
ВСТАНОВИВ:
Державний виконавець ОСОБА_1 звернулася до суду з поданням про надання дозволу на примусове проникнення до житла боржника ОСОБА_2 , яка проживає по АДРЕСА_1 .
В поданні зазначено, що на виконанні у відділі державної виконавчої служби Цюрупинського РУЮ знаходиться відкрите на підставі виконавчого листа від 04.06.2007р. № 2-459 виконавче провадження про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 боргу на суму 3004,89 грн. Державним виконавцем неодноразово було здійснено виходи за місцем проживання боржниці для перевірки майнового стану, але ОСОБА_2 . до будинку її не впустила. У зв”язку з необхідністю проведення виконавчих дій державний виконавець просить надати дозвіл на примусове проникнення до житла боржника.
Відповідно до ст.376 ЦПК України питання про примусове проникнення до житла чи іншого володіння боржника – фізичної особи вирішується судом за місцезнаходженням житла чи іншого володіння особи за поданням державного виконавця.
На підставі викладеного, керуючись ст.376 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Надати дозвіл на примусове проникнення до житла боржника ОСОБА_2 , яка мешкає по АДРЕСА_1 .
На ухвалу може бути подана заява про її апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд.
Суддя І.П.Лебідь