Справа №2-1538/2009р.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАІНИ
27 липня 2009 р. м.Кременчук
Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області в складі: головуючого - судді Сьоря С.І., при секретарі – Головньовій Л.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Кременчуці цивільну справу за позовом фізичної особи ОСОБА_1 до фізичної особи ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ :
Позивач ОСОБА_1 звернулася в суд з позовною заявою, згідно якої прохав винести рішення, яким розірвати шлюб зареєстрований між ним та ОСОБА_2
Свої вимоги мотивував тим, що 18.09.1985 року він зареєстрував шлюб з ОСОБА_2, від якого вони мають одну повнолітню дитину. Шлюбні відносини між сторонами остаточно припинені з червня 2008 року по причині того, що вони з відповідачем різні люди, через що вони не можуть знайти порозуміння. Шлюб існує лише формально, зберегти та відновити його вже неможливо . З відповідачем проживає в одній квартирі, однак спільного господарства не ведуть.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позов підтримав, прохав розірвати шлюб, зареєстрований 18.09.1985 року у міському ОСОБА_3 шлюбів м.Полтава між ним та ОСОБА_2
Відповідач ОСОБА_2 до судового засідання не з’явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялась в установленому законом порядку.
Суд, вислухавши думку позивача, який не заперечував проти ухвалення заочного рішення, дослідивши матеріали справи, вважає за можливе розглянути справу на підставі наявних у справі доказів у відсутність відповідача.
Суд, вислухавши позивача по справі, вивчивши надані докази по справі вважає, що позов ОСОБА_1 підлягає задоволенню з наступних підстав:
Шлюб між сторонами в справі зареєстрований 18.09.1985 року у міському ОСОБА_3 шлюбів м.Полтава, актовий запис 2289, що підтверджується свідоцтвом про одруження від 18.09.1985 року серії І-КЕ № 466939.
Від вищезазначеного шлюбу сторони неповнолітній дітей не мають.
Подружжя не підтримує шлюбних відносин з червня 2008 року, проживають в одній квартирі, однак спільного господарства не ведуть.
Спільне життя сторін не склалося в зв’язку з різними поглядами на життя відсутності спільних інтересів.
Все вищевикладене негативно впливає на стан здоров’я позивача і його самопочуття.
Почуття любові і поваги між ними втрачено. Бажання та наміру відновити нормальні сімейні стосунки у сторін відсутні.
Оскільки подальше спільне проживання подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, шлюб підлягає розірванню.
З урахуванням обставин справи та майнового стану сторін , державне мито за отримання свідоцтва про розірвання шлюбу суд відносить за рахунок ОСОБА_1
Керуючись ст.ст. 10,11,60,212,213,214, 215,226 ЦПК України, 105 ч.3, 110, 112 ч.2 СК України, суд,-
ВИРІШИВ :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.
Шлюб зареєстрований 18 вересня 1985 у ОСОБА_3 шлюбів м.Полтава за актовим записом № 2289 між ОСОБА_1 та ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище Сотникова) ОСОБА_4 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 судові витрати на користь держави в розмірі 17 грн., ОСОБА_2 від сплати судових витрат звільнити.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
отримання копії рішення.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд м.Кременчука на протязі десяти днів починаючи з дня проголошення рішення суду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви на апеляційне оскарження або в порядку передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України на протязі десяти днів з дня проголошення рішення суду без попереднього подання заяви про його апеляційне оскарження.
Суддя