Судове рішення #5567267

Справа № 2-1634/09

УХВАЛА

22 червня 2009 року суддя Самарського районного суду міста Дніпропетровська Католікян М.О., розглянувши матеріали позовної заяви Закритого акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення,

у с т а н о в и в:

15 травня 2009 року на адресу суду надійшла позовна заява ЗАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення.

25 травня 2009 року суддя через процесуальні недоліки заяви залишив її без руху, запропонувавши позивачу строк для їх усунення до 10.06.2009 р.

Недоліки заяви полягали, у тім, що позивач незрозуміло виклав резолютивну частину позову у частині звернення стягнення на майно, а саме не зазначив сторони майбутнього договору купівлі-продажу, як і не зазначив в якості учасника майбутнього покупця; зазначив невірний поштовий індекс відповідача; не зазначив номер засобів зв’язку відповідача; не доплатив витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на суму 220,00 грн.

Ані в наданий строк, ані згодом позивач не усунув вказані недоліки.

Відповідно до ч.ч. 2, 4 ст. 121 ЦПК України, коли позивач відповідно до вказівок судді у встановлений строк не виконає всі перелічені в ст.ст. 119 і 120 ЦПК України вимоги, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві, про що суддя постановляє мотивовану ухвалу.

За таких обставин суддя дійшов висновку про те, що заяву необхідно вважати неподаною.

Керуючись ст.ст. 121, 208 – 210 ЦПК України, суддя

у х в а л и в:

позовну заяву Закритого акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення вважати неподаною та повернути позивачу.

Роз’яснити позивачу, що після усунення вказаних недоліків він має право звернутись до суду із заявою у загальному порядку.

           

Ухвалу може бути оскаржено до апеляційного суду Дніпропетровської області через Самарський районний суд міста Дніпропетровська. Для цього протягом п’яти днів з дня постановлення ухвали подається заява про її апеляційне оскарження. Протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження подається апеляційна скарга. Також апеляційна скарга може бути подана протягом десяти днів з дня постановлення ухвали без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

  • Номер: 6/570/14/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1634/09
  • Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Католікян М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.12.2018
  • Дата етапу: 22.03.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація