Справа №2с-23/09
У Х В А Л А
6 липня 2009 р. сел.Софіївка
Суддя Софіївського районного суду Дніпропетровської області Джерелейко О.Є., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,-
В С Т А Н О В И В :
17 червня 2009 р. до Софіївського районного суду Дніпропетровської області із заявою звернулося Закрите акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” про стягнення заборгованості за користування кредитним договором з ОСОБА_1 шляхом видачі судового наказу в сумі 23177 грн. 60 коп., стягнення судового збору 115,89 грн. та витрат на інформаційно-технічне забезпечення 43,75 грн.
18 червня 2009 р. було видано судовий наказ про задоволення всіх вимог заявника.
Боржник ОСОБА_1 у поданій заяві від 6 липня 2009 р. просить скасувати виданий судовий наказ від 18 червня 2009 р., посилаючись на свої заперечення з приводу нарахування боргу та його розміру, вважає, що даний спір необхідно вирішити у позовному провадженні.
Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі подання заяви про скасування судового наказу суд постановляє ухвалу про його скасування.
Керуючись ст. 106 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
1. Вимоги ОСОБА_1 про скасування судового наказу задовольнити.
2.Скасувати судовий наказ у справі 2н-126/09 за заявою Закритого акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” про видачу судового наказу по стягненню заборгованості за користування кредитним договором з ОСОБА_1 в сумі 23177 грн. 60 коп., стягнення судового збору 115,89 грн. та витрат на інформаційно-технічне забезпечення 43,75 грн., роз»яснивши стягувачу, що заявлені Закритим акціонерним товариством комерційним банком “ПриватБанк” вимоги по стягненню заборгованості за користування кредитним договором можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред»явлення позову із зарахуванням сплаченої суми судового збору 115 грн. 89 коп. до суми судового збору, встановленої за позовну заяву.
3.Ухвала оскарженню не підлягає .
Суддя Софіївського районного
суду Дніпропетровської області ОСОБА_2