Судове рішення #55650955


Ржищевський міський суд Київської області

м. Ржищів, вул. Леніна, 87, 9230, (04573) 2-11-04


Справа №2-о-4/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 лютого 2010 року Ржищівський міський суд Київської області в складі:

Головуючого - судді Галагана В.І.,

при секретарі судового засідання Проценко Ю.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в приміщенні Ржищівського міського суду Київської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, зацікавлена особа: управління Пенсійного фонду України в Кагарлицькому районі Київської області,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з вказаною заявою мотивуючи тим, що він ОСОБА_1 народився 09.02.1954 року, в даний час він оформляється на пенсію за віком і звернувся до управління ПФУ в Кагарлицькому районі з відповідною заявою, але його документи не прийняли, оскільки в трудовій книжці є виправлення, а саме: невірно вказано його по батькові, вказано як, російською мовою "Семенюк Николай Владимирович" замість "Семенюк Николай Владиславович". Оскільки внести відповідні виправлення в трудову книжку на даний час неможливо, то заявник просить суд встановити факт належності йому трудової книжки, від 12.11.1971 року.

В судовому засіданні заявник повністю підтримав заяву.

Представник заінтересованої особи до суду не з'явився, про час розгляду справи був повідомлений належним чином, суду надано письмове повідомлення щодо розгляду цієї справи без участі представника управління ПФУ в Кагарлицькому районі.

Заслухавши пояснення заявника, оглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає до задоволення.

Так, по справі встановлено, що заявник працював з 07.09.1971 року по 05.01.1972 року на посаді учня-токаря, де 12.11.1971 року йому було оформлено трудову книжку, але на титульній сторінці вказано його по батькові як, російською мовою "Владимирович", пізніше було внесено виправлення, а саме: на "Владиславович".

Наведені обставини стверджуються копією трудової книжки заявника, оригінал оглядався в судовому засіданні.

Про те, що вказана трудова книжка належить дійсно заявнику по справі, свідчать також наступні докази: копія паспорта заявника, де вказано його ім'я - ОСОБА_1 та дату народження - 09.02.1954 року; копія свідоцтва про його народження, копія свідоцтва про одруження заявника, де вказано - ОСОБА_1, копія свідоцтв про народження його дітей, де вказано - ОСОБА_1.

Таким чином, дослідженими в судовому засіданні доказами стверджується факт належності саме заявнику зазначеної вище в рішенні трудової книжки.

Згідно п.6 ч. 1 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

Відповідно до п.12 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 31.03.1995 року № 5 "Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення" суд може встановлювати факти належності особі документів, які не відносяться до таких, що посвідчують особу.

А тому враховуючи все наведене суд вважає за можливе встановити факт належності саме ОСОБА_1 трудової книжки від 12.11.1971 року.

Керуючись ст.ст. 10,60,88, 212-215, 256-259 ЦПК України, суд-

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Встановити факт, що трудова книжка, оформлена 12 листопада 1971 року на ім'я, російською мовою "Семенюк Николай Владимирович", ІНФОРМАЦІЯ_1, з виправленням, його по батькові - на "Владиславович", дійсно належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Київської області через Ржищівський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або без попереднього подання вказаної заяви протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана через Ржищівський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.


Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація