Справа № 2-506/09 (2-4642/08)
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 липня 2009 року Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу у складі:
головуючого – судді Затолочного В.С.,
при секретарі Морозовій Н.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання угоди недійсною та витребування майна з чужого незаконного володіння, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач двічі підряд – 01 червня та 22 липня 2009 року не з’явився у судове засідання.
Про час та місце розгляду справи позивач своєчасно повідомлявся.
Про причини своєї неявки 01.06.2009 року позивач суд не повідомив, документів, які б підтверджували поважність причин неявки, або заяву про розгляд справи за його відсутності суду не надав.
До початку судового засідання 22.07.2009 року позивачем надано письмове клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з неможливістю участі його представника в судовому засіданні. Особисто позивач у судове засідання не з’явився.
Суд вважає, що поважної причини, яка б перешкоджала позивачу з’явитися у судове засідання, немає. Зазначена у заяві про відкладення розгляду справи причина не є перешкодою для явки у судове засідання особисто позивача, документів, які підтверджують поважність причин неявки, суду не надано.
За таких обставин, виходячи з вимог частини 3 статті 169, пункту 3 частини 1 статті 207 ЦПК України, заява підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись ст. ст. 169, 207 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Залишити позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання угоди недійсною та витребування майна з чужого незаконного володіння без розгляду.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області.
Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через районний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Роз’яснити позивачу, що відповідно до вимог ч. 2 ст. 207 ЦПК України він, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Суддя В.С. Затолочний