Судове рішення #5557070
Справа №22-963 2008 р

Справа №22-963 2008 р.

категорія:57

доповідач: Нагорняк В.А.

рішення ухвалено під головуванням Хитрука В.М.

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

21 квітня 2008 року                                                                                           м. Вінниця

Колегія суддів судової палати Апеляційного суду Вінницької області в складі:

головуючого :   Нагорняка В.А.

суддів: Пащенко Л.В., Мартьянової Л.І.

при секретарі: Пшеничній Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці справу за апеляційними скаргами Державного комунального підприємства "Барське будинкоправління", Барської міської ради Вінницької області, ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Барського районного суду Вінницької області від 26 лютого 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Комунального підприємства "Барське будинкоуправління" м. Бар Вінницької області, виконавчого комітету Барської міської ради Вінницької області про стягнення компенсації за непроведений ремонт, стягнення моральної шкоди, -

 

встановила:

 

Рішенням Барського районного суду від 26 лютого 2008 року позов задоволено частково.

Стягнуто солідарно з Комунального підприємства "Барське будинкоуправління" м. Бар Вінницької області та Барської міської ради Вінницької області 47 130 грн. компенсації за непроведений ремонт, 1 500 грн. завданої моральної шкоди, 650, 00 грн. понесених судових витрат.

Стягнуто солідарно з Комунального підприємства "Барське будинкоуправління" м. Бар Вінницької області та Барської міської ради Вінницької області на користь держави 492,80 грн. державного мита та 30 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи.

На вказане судове рішення Державне комунальне підприємство "Барське будинкоправління", Барська міська рада Вінницької області, ОСОБА_1, ОСОБА_2подали апеляційні скарги.

У ході  апеляційного розгляду справи  ОСОБА_1, ОСОБА_2заявили клопотання про відмову від апеляційної скарги.

Колегія суддів вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

У відповідності до ч. 4 ст. 300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково. Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у зв'язку з цим апеляційного провадження вирішується апеляційним судом, що розглядає справу в судовому засіданні.

ОСОБА_1, ОСОБА_2 роз'яснено, що повторне оскарження цього рішення з тих самих підстав не допускається.

Керуючись ч. 4 ст. 300, 313-315 ЦПК України, колегія суддів, -

 

ухвалила:

 

Прийняти відмову ОСОБА_1, ОСОБА_2 від апеляційної скарги.

Апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 у справі закрити.

Ухвала набуває законної сили з моменту її проголошення.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку на протязі двох місяців з дня її проголошення до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація