Судове рішення #55414994

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2;; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

У Х В А Л А

про залучення третьої особи

17 квітня 2013 року                                                              № 813/2958/13-а

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Кравчук В.М., перевірив матеріали адміністративного позову Державної податкової інспекції у Франківському районі м. Львова Львівської області Державної податкової служби до Приватного підприємства «Меркурій-АЛТ» про припинення юридичної особи, -


В С Т А Н О В И В:

Державна податкова інспекція у Франківському районі м. Львова Львівської області Державної податкової служби звернулась до суду з позовом до ПП «Меркурій-АЛТ» про припинення юридичної особи.

Згідно з Витягом з ЄДР керівником ПП «Меркурій-АЛТ» є ОСОБА_1. Відповідно до ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або судом.

Відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, призначають комісію з припинення юридичної особи (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення юридичної особи відповідно до цього Кодексу. Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи може бути покладено на орган управління юридичної особи.

Враховуючи характер спірних правовідносин, суд вважає, що рішення у справі може вплинути на обов‘язки керівника ПП «Меркурій-АЛТ» ОСОБА_1, що стосуються припинення підприємницької діяльності юридичної особи, а тому її слід залучити до участі у справі як третю особу на стороні відповідача.

          Керуючись ст.ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України, –


у х в а л и в:


1. Залучити ОСОБА_1 (м.Львів, вул. Ряшівська, 1/74) як третю особу, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, до участі в справі та запропонувати їй надати пояснення по суті позовних вимог, а також докази на спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються.


Ухвала оскарженню не підлягає.


          Суддя                                                                                           В.М.Кравчук


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація