ПОСТАНОВА
Іменем України
17 липня 2009 року м. Могилів-Подільський
Я, суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Цибульський О.Є., розглянувши матеріали, які надійшли від Могилів-Подільського МРВ УМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянина України, випускника 9 класу ЗОШ,
за ч.1 ст. 178 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
16 липня 2009 року о 15 годині 30 хвилин в м. Могилів-Подільський Вінницької області громадянин ОСОБА_1, вживав алкогольні напої у громадських місцях. Своїми діями ОСОБА_1вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 178 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою за ч. 1 ст. 178 КпАП України визнав повністю.
Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 необхідно визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 178 КпАП України.
Згідно із ч. 1 ст. 13 КпАП України до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені ст. 24? КпАП України.
Керуючись ст. 13 ч. 1, 24? п. 2, 284 ч. 1 п. 2, 178 ч. 1 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 178 КпАП України, і застосувати відносно нього захід впливу у виді попередження.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: