Судове рішення #5513987

Справа № 1-96/09

П О С Т А Н О В А

Іменем України

21 липня 2009 року.

Камінь-Каширський районний суд Волинської області в складі: головуючого – судді Борсука П.П.,

за участю секретаря – Яцюри Н.М.,

прокурора – Петрука В.В.,

потерпілої – ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камені-Каширському кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с. Брониця Камінь-Каширського району, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з вищою освітою, розлученого, не працевлаштованого, не судимого, військовозобов’язаного, у вчиненні злочину, передбаченого ст. 128 КК України,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_2 обвинувачується в тому, що він 10 травня 2009 року близько 10 год. перебуваючи в квартирі ОСОБА_1, що знаходиться на АДРЕСА_2, із-за дріб’язкового приводу, умисно штовхнув останню, від чого та втратила рівновагу і впала на підлогу та отримала тілесні ушкодження у вигляді вивиху лівої плечової кістки з переломом великого бугорка, які, згідно висновку експерта № 145 від 25 червня 2009 року, відносяться до категорії тілесних ушкоджень середньої ступені тяжкості.

Своїми діями ОСОБА_2 вчинив злочин, передбачений ст. 128 КК України.

На попередньому судовому засіданні потерпіла ОСОБА_1 подала письмову заяву, в якій провадження у справі просить закрити у зв`язку з примиренням із обвинуваченим. Претензій майнового та марального характеру не має.

Таку ж заяву до суду подав обвинувачений ОСОБА_2, в якій просить кримінальну справу про його обвинувачення закрити за примиренням із потерпілою.

Прокурор вважає, що є підстави для звільнення ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності у зв`язку з примиренням обвинуваченого з потерпілою.

Заслухавши думку обвинуваченого, потерпілої, прокурора, суд прийшов до висновку, що є всі підстави для звільнення ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності в зв`язку з його примиренням із потерпілою.

Відповідно до ст. 46 КК України особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Інкриміноване ОСОБА_2 злочинне діяння за ст. 128 КК України передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років. Злочин він вчинив вперше, який відноситься до категорії невеликої тяжкості.

Згідно ст. 8 ч. 2 КПК України за наявності підстав, зазначених у ст. 46 КК України, у справах, які надійшли до суду з обвинувальним висновком, суд виносить постанову про закриття справи.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 8 ч. 2, 237, 240, 244, 248 КПК України, суд, –

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_2 звільнити від кримінальної відповідальності за вчинений ним злочин, передбачений ст. 128 КК України у зв’язку з примиренням із потерпілою на підставі ст. 46 КК України.

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 128 КК України провадженням закрити.

Після набрання постановою законної сили обрану обвинуваченому міру запобіжного заходу у виді підписки про невиїзд скасувати.

Постанова може бути оскаржена до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Волинської області протягом семи діб шляхом подачі апеляцій до Камінь-Каширського районного суду.

Головуючий – підпис

Оригіналу відповідає

Суддя Камінь-Каширського

районного суду                                           П.П. Борсук

  • Номер: 11-кс/821/96/19
  • Опис:
  • Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
  • Номер справи: 96
  • Суд: Черкаський апеляційний суд
  • Суддя: Борсук П.П.
  • Результати справи: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.08.2019
  • Дата етапу: 22.08.2019
  • Номер: 11-кс/821/97/24
  • Опис:
  • Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
  • Номер справи: 96
  • Суд: Черкаський апеляційний суд
  • Суддя: Борсук П.П.
  • Результати справи: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.01.2024
  • Дата етапу: 11.01.2024
  • Номер: 11-кс/821/98/25
  • Опис:
  • Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
  • Номер справи: 96
  • Суд: Черкаський апеляційний суд
  • Суддя: Борсук П.П.
  • Результати справи: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2025
  • Дата етапу: 13.01.2025
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація