СПРАВА № 3-1492/09
П о с т а н о в а
14 липня 2009 р.
Суддя Залізничного районного суду міста Львова Ганич І.М., з участю адвоката Святій І.Я., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ при ГУ МВС України у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., українця, громадянина України, не працюючого, який проживає у АДРЕСА_1
за ст.124 КпАП України,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 о 21 год. 53 хв. 11.05.2009 року на 253 км автодороги Житомир-Чернівці, керуючи автомобілем "Форд" д/н НОМЕР_1, перед початком обгону, не переконався в тому, що водій транспортного засобу, який рухається попереду по тій самій смузі, подав сигнал про намір повороту, та виконав обгін на перехресті, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ-21013 д/н НОМЕР_2, який виконував поворот наліво.
У суді ОСОБА_1 зазначив, що його вини у вчиненні ДТП немає, так як Правил дорожнього руху України він не порушував.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1 та виступ адвоката, розглянувши представлені матеріали, в тому числі схему пригоди, та, враховуючи характер пошкоджень обох автомобілів, вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адмінправопорушення, передбаченого ст.124 КпАП України, оскільки він 11.05.2009 р. на 253 км автодороги Житомир-Чернівці порушив пп. 14.2 (б), 14.6 (а), що виразилося в тому, що він, перед початком обгону, не переконався в тому, що водій транспортного засобу, який рухається попереду по тій самій смузі, подав сигнал про намір повороту, та здійснив обгін на перехресті, внаслідок чого відбулося зіткнення автомобілів „Форд” і ВАЗ, що ОСОБА_1 фактично визнав і в своєму поясненні і відразу після ДТП від 11.05.2009 р.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
Оштрафувати ОСОБА_1 на 340 гривень в дохід держави.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів з дня винесення.
Суддя:
Оригінал постанови.