Справа № 2-о-100/09
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20липня 2009 р. Залізничний районний суд м. Львова в складі:
головуючого-судді Ганича І.М.
при секретарі Мицько О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин та належності правовстановлюючих документів,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 04.06.2009 року звернулася в суд із заявою про встановлення факту родинних відносин із ОСОБА_2 та встановлення факту приналежності тому реєстраційного посвідчення Львівського МБТІ від 04.03.1967 р. на житловий будинок АДРЕСА_1 /тепер будинок АДРЕСА_2/ у м.Львів-Рудно, покликаючись на те, що померлий ІНФОРМАЦІЯ_1 р. ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2р. народження, був її батьком, але у її свідоцтві про народження він записаний як ОСОБА_3, і що йому належав вказаний будинок, хоча у документах на такий помилково записано його по-батькові „ОСОБА_3” замість „ОСОБА_2”, а встановлення даних фактів необхідно для оформлення нею права на спадщину.
В судовому засіданні ОСОБА_1 заяву підтримала, посилаючись на мотиви такої, яку просить задоволити.
Представник Рудненської селищної ради проти заяви не заперечив і просить таку задоволити.
Заінтересована особа, - дружина спадкодавця ОСОБА_4, - в судове засідання не з'явилася, а представила заяву, що вимоги доньки ОСОБА_1 підтримує повністю та просить справу розглядати у її відсутності, що суд вважає за можливе.
Заслухавши пояснення заявника і представника Рудненської селищної ради, розглянувши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що заява підставна і підлягає до задоволення.
Як видно із пояснень ОСОБА_1, ОСОБА_2 був її батьком, що підтверджує також у поданій заяві дружина спадкодавця і мама заявника - ОСОБА_4, та що ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 року помер /а.с. 16/.
У свідоцтві про одруження батьків заявника /а.с. 8/ та у довідці з місця проживання їхньої сім”ї /а.с. 15/- батько записаний як ОСОБА_2, проте у свідоцтві про народження ОСОБА_1 помилково зазначено її батька - ОСОБА_5 /а.с. 9/.
Як встановлено судом, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2р. народження, був власником будинку АДРЕСА_2 /раніше будинок АДРЕСА_1/, на який 04.03.1967 р. отримав реєстраційне посвідчення Львівського МБТІ, проте у цьому реєстраційному посвідченні також неправильно записано його по-батькові - „ОСОБА_2”.
Разом з тим, в інших документах, зокрема, в державному акті на право власності на земельну ділянку від 28.10.2004 р., передану для обслуговування вказаного житлового будинку, ОСОБА_1 значиться по-батькові - „ОСОБА_2”.
Виходячи із наведеного та враховуючи, що ОСОБА_1 постійно з народження проживала з батьками в будинку АДРЕСА_2 /а.с. 7/, суд вважає, що у даному випадку ОСОБА_2 і ОСОБА_3, який записаний у свідоцтві про народження заявника, а також ОСОБА_2, про якого йдеться у вказаному реєстраційному посвідченні, є однією і тією ж особою, а отже названий документ належить ОСОБА_2, що, відповідно, був батьком ОСОБА_1, заяву якої слід задоволити, бо встановлення даних фактів породжує для неї певні правові наслідки.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 256-259, 271-275 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити.
Встановити факт того, що померлий ІНФОРМАЦІЯ_1 року у м.Львові ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2р. народження, був батьком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 р. народження.
Встановити факт належності ОСОБА_2 реєстраційного посвідчення МБТІ від 4 березня 1967 р. на житловий будинок АДРЕСА_1 /тепер будинок АДРЕСА_2/ у м.Львів-Рудно, в якому він помилково записаний по-батькові як „ОСОБА_2”.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя:
Оригінал рішення.