Судове рішення #550567
Справа № 1-33/07

Справа 1-33/07

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

31 січня 2007 року Сокирянський районний суд Чернівецької області в складі:

головуючого-       судді       Римлянської Г.О,

при секретарі        Сімак О.І.

з участю:                          прокурора      Чернушки А.Е.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Сокиряни кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та жительки АДРЕСА_1,     громадянки    України,    освіта    повна    загальна    середня, непрацюючої, розлученої, раніше не судимої, у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 199 ЖК Україна, -

встановив: Підсудна  ОСОБА_1,   09.08.2006   року,   біля   10   години   30  хвилин,   з корисливих мотивів, у громадянки ОСОБА_2 взяла, тобто придбала підроблену банкноту номіналом 50 грн. України, за серійним номером НОМЕР_1, яка виготовлена не підприємством, що виконує випуск грошових знаків та цінних паперів Національного банку України, та зберігала її при собі з метою збуту, до 11 години 09.08.2006 року, так як в цей час достовірно знаючи, що взята у ОСОБА_2 банкнота номіналом 50 грн., є підробленою, запропонувала ОСОБА_3 збути її, на що останній погодився та, не знаючи, що взята у ОСОБА_1 банкнота номіналом 50 грн., є підробленою, намагався її збути ІНФОРМАЦІЯ_2 кафе „Ластівка" - ОСОБА_4, що в м.Сокиряни, шляхом придбання продуктів харчування.

Як на досудовому слідстві, так і в судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 повністю визнала свою вину у вчиненні інкримінованого злочину і дала показання, що дійсно в серпні 2006 року вона допомагала копати картоплю жительці м. Сокиряни ОСОБА_2, яка їй повідомила, що на ринку їй дали фальшиву 50-гривневу купюру і вона має намір її спалити. Вона попросила ОСОБА_2 віддати дану купюру їй і та віддала. В той же день, приблизно через одну годину, до неї додому прийшов її сусід, ОСОБА_3 і вона дала йому дану купюру, щоб купив пляшку горілки та закуску, на що він погодився і взяв купюру. Про те, що гроші фальшиві, вона йому не казала. В той же день його з даними фальшивими грошима затримали працівники міліції.

Дії підсудної ОСОБА_1   слід  вірно  кваліфікувати  за ст. 199 ч.1   КК України, як придбання, зберігання з метою збуту та збут підроблених грошей.

Призначаючи вид та міру покарання підсудній, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані про винну особу, обставини, що пом*якшують та обтяжують покарання.

Відповідно до ст. 12 ч.4 КК України вчинений ОСОБА_1 злочин є тяжким.

 

ОСОБА_1 вважається особою, раніше    несудимою, має постійне місце

проживання,    за    яким    характеризується    посередньо,    на    обліку    у    лікарів нарколога та психіатра не перебуває.

Обставиною, що пом*якшує покарання ОСОБА_1, суд вважає    щире

каяття, що грунтується на повному визнанні нею своєї вини.

Обставин, що обтяжують покарання підсудної, не встановлено. Характеристика вчиненого злочину, дані про винну особу, її поведінка до та після вчинення злочину, дають суду підстави вважати, що її виправлення можливе в умовах існуючого суспільства. ОСОБА_1 слід обрати міру покарання в межах, визначених санкцією ст. 199 ч.1 КК України, застосувавши до неї ст.75 КК України, тобто звільнивши її від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, поклавши на неї виконання обов*язків, передбачених ст. 76 КК України.

Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України, суд,-

ПРИСУДИВ :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст 199 ч.1 КК України та призначити їй покарання -три роки позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, якщо вона протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на неї обов*язки.

На підставі ст. 76 ч.1 п.п.2,3 КК України зобов*язати ОСОБА_1 не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої система та повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.

Стягнути із засудженої ОСОБА_1, на користь НДЕКЦ УМВС України в Чернівецькій області, р/р 35220002000298 МФО 856135, код 25575279 в УДК м. Чернівці вартість проведеної по справі технічної експертизи документів в сумі 70 грн. 62 коп.

Міру запобіжного заходу засудженій ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу залишити без змін - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.

Речовий доказ; 1 банкнот номіналом 50 гривень, серійний номер НОМЕР_1 залишити в колекції підроблених грошових знаків НДЕКЦ УМВС України в Чернівецькій області ( а.с. 14,31-32)

Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Чернівецької області протягом 15 діб з моменту його проголошення шляхом подачі апеляції через Сокирянський районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація