РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 серпня 2010 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:
головуючий - суддя Бобко Т.В. секретар судових засідань - ОСОБА_1 розглянув у попередньому судовому засіданні у залі суду в місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовом, яким просить розірвати шлюб між нею та відповідачем.
Позивач в обґрунтування своїх вимог за позовом зазначала, що сторони перебувають у шлюбі, який був зареєстрований 14 травня 2005 року відділом РАЦС Фрунзенського районного управління юстиції м. Харкова, актовий запис № 123. Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сторони тривалий час не проживають разом, не підтримують шлюбно-сімейних відносин, не ведуть спільне господарство. Позивач вважає, що примирення та збереження сім’ї неможливі.
Позивач у попереднє судове засідання не з’явилася, надала суду заяву, якою підтримує позовні вимоги у повному обсязі, просить розглянути справу у її відсутність, ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні, після розірвання шлюбу прізвище «Клеєнкова» залишити без змін.
Відповідач у попереднє судове засідання не з’явився, надав суду заяву, якою визнає позовні вимоги у повному обсязі, просить розглянути справу у його відсутність, ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні.
Враховуючи, що розгляд справи відбувався у відсутність сторін, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Відповідно до ст.ст. 130, 174 ЦПК України суд вважає можливим ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні.
Суд, дослідивши надані докази у їх сукупності, вважає позовну заяву такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Сторони перебувають у шлюбі, який був зареєстрований 14 травня 2005 року відділом РАЦС Фрунзенського районного управління юстиції м. Харкова, актовий запис № 123, під час державної реєстрації шлюбу позивач змінила прізвище «Колбасенко» на «Клеєнкова» (свідоцтво про шлюб серії I-BJI № 000758). Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 (свідоцтво про народження серії І-ВЛ № 026056)
Як встановлено у ході розгляду справи, сторони тривалий час не проживають однією сім’єю, не підтримують шлюбно-сімейні стосунки, не ведуть спільне господарство.
Згідно ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і зберігання шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Суд, з’ясувавши фактичні взаємовідносини подружжя, вважає подальше сімейне життя подружжя і збереження сім’ї неможливим. При таких обставинах, суд вважає, що шлюб підлягає розірванню.
Суд зазначає про вибір прізвища після розірвання шлюбу позивачем, яка у своїй заяві просить залишити прізвище без змін - «Клеєнкова».
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 112, 114 Сімейного Кодексу України, ст.ст.
10, 11, 130, 174, 197, 212-215 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_3, зареєстрований 14 травня 2005 року відділом РАЦС Фрунзенського районного управління юстиції м. Харкова, актовий запис № 123 - розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_2 залишити без змін - «Клеєнкова».
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення шляхом подання апеляційної скарги. Особами, які брали участь у справі, але не були присутніми у судовому засіданні під час проголошення судового рішення може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя-